Cyberpunk: Edgerunners - kolejny okazały cosplay z nowego serialu Netflixa

Cyberpunk: Edgerunners to jeden z hitów platformy Netflix w ostatnich miesiącach. Polsko-japońska produkcja zdobyła popularność na całym świecie. Tym razem chińska cosplayerka zaprezentowała swoją interpretację postaci o imieniu Rebecca.

Polsko-japoński serial podbija świat

Cyberpunk: Edgerunners miał swój oficjalny debiut 13 września. Twórcy w dziesięciu 20-minutowych odcinkach opowiedzieli historię najemnika (Street Kid), któremu przyszło obcować w dystopijnym cyberpunkowym świecie nacechowanym technologią przyszłości i wieloma nieosiągalnymi do tej pory jej wariacjami.

Już pierwsze premierowe oceny wskazywały, że najprawdopodobniej Edgerunners okaże się sporym sukcesem i pozytywnym owocem współpracy studia CD Projekt RED z Netfliksem. Po ponad tygodniu od oficjalnej premiery jest tylko lepiej. Serial posiada średnią ocenę na poziomie 8,3/10 w serwisie Filmweb i aż 8,7/10 na globalnym międzynarodowym portalu IMDB.com.

Reklama

Jest to bardzo dobry wynik, porównywalny z czołowymi produkcjami serialowymi. Dlatego też nie można dziwić się temu, że serial osadzony w cyberpunkowym świecie zyskał taki rozgłos. Cosplayerki coraz częściej inspirują się postaciami z serialu i "ożywiają" bohaterów.  Jedna z chińskich artystek, kobieta znana pod pseudonimem "Seeu_Cosplay", niedawno zaprezentowała swój nowy projekt. Sami zobaczcie, jak to wyszło.

Rebecca "ożywiona" w znakomitym stylu

Azjatka pochwaliła się swoim dziełem w jednym z postów na Twitterze. Widzimy tam cosplay postaci Rebecca. To drugoplanowa postać serialu, która jednak ze względu na swój wygląd ma duży potencjał na tworzenie cosplayów. Przedstawiona wersja przez "Seeu_Cosplay" przyciąga przede wszystkim spojrzeniem.

Oczy cosplayerki są zmodyfikowane w takim stopniu, że tworzą mieszankę barw zielonej z czerwoną. Powstaje z tego nieco upiorny efekt. Kolejnym znakiem rozpoznawczym są jasnozielone włosy. Sam cosplay nie jest bardzo skomplikowany. Ubranie tworzy granatowa kurtka.

Kobieta trzyma w dłoniach dwie bronie charakterystyczne dla cyberpunkowego klimatu. Samo zdjęcie również ma dużo w sobie "charakteru". W tle widać mnóstwo neonów, które ewidentnie nawiązują do uniwersum gry i serialu.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cyberpunk 2077
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama