Reklama

Cosplayowe połączenie Wiedźmina ze światem cyberpunka!

​Rzadko zdarza się, że dwa odmienne od siebie światy łączyły się w jednym projekcie cosplayu. Tak stało się przy pracy Christiny Volkovej - rosyjskiej cosplayerki, która połączyła styl cyberpunka z Wiedźminem.

Cyberpunk i Wiedźmin największymi polskimi grami

Nie ma co ukrywać, że Cyberpunk 2077 i trylogia Wiedźmin to najważniejsze gry w polskim przemyśle gamingowym. Oba dzieła stworzone przez mające siedzibę na warszawskiej Pradze studio CD Projekt RED odbiły się na całym świecie bardzo dużym echem. Szczególnie światowa opinia publiczna doceniła Wiedźmina 3, który stał się jedną z najważniejszych gier na całym świecie. Jej fabuła, rozległość świata, dialogi postaci są absolutnie doskonałe.

Reklama

Dużo gorzej niestety wypadła premiera Cyberpunka 2077. W związku z pojawieniem się tej gry na rynku zrobiło się dużo zamieszania. Gra była wręcz fatalnie zoptymalizowana na konsole poprzedniej generacji, a na komputerach osobistych również można było doświadczyć wielu błędów.

Te zostały w większości już załatane przez twórców, ale niestety nie najlepsza opinia pozostała. Jednak na rynku cosplayów, Cyberpunk dodał dużej świeżości. Teraz jedna z artystek postanowiła połączyć dwa uniwersa - cyberpunkowe z Wiedźminem. Co z tego wyszło?

Rosyjska cosplayerka zrobiła zamieszanie w sieci

Christina Volkova to znana rosyjska cosplayerka. Na swoim Instagramie może pochwalić liczbą ponad 218 tysięcy obserwujących profil. Takimi wynikami mogą pochwalić się jedynie najbardziej znane cosplayerki. Tym razem kobieta postanowiła przenieść słynną Triss do cyberpunkowego świata. Trzeba przyznać, że projekt ten wyszedł doskonale.

Rudowłosa bohaterka Wiedźmina świetnie komponuje się w cyberpunkowym otoczeniu. Sam cosplay nie jest bardzo skomplikowany. Kobieta ubrała skórzaną kurtkę oraz brązowy podkoszulek. Całego klimatu dodaje jednak otoczenie.

Neonowy styl w barwach fioletowo-różowo-niebieskich dodaje niepowtarzalnego klimatu. Jest to zderzenie dwóch teoretycznie odmiennych od siebie światów, które w połączeniu tworzą fantastyczną mieszankę.

Christina Volkova jako Ciri z Wiedźmin 3: Dziki Gon:

Christina Volkova jako YoRHa No.2 Type B z gry NieR: Automata:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy