Reklama

The Sims 4: Witaj w Pracy - zapowiedź

Już pod koniec kwietnia do sklepów trafi pierwsze rozszerzenie do czwartej części The Sims - Witaj w Pracy.

To, że The Sims 4 doczeka się serii dodatków, było bardziej pewne niż to, że w zimie spadnie śnieg. Wprawdzie dopiero zapowiedziano pierwszy z nich, ale to dopiero początek. W pierwszym rzucie Maxis postanowiło wysłać nas do pracy. To nie pierwszy raz, kiedy będzie nam dane pójść do biura w The Sims, ale tym razem autorzy przygotowali kilka nowości, za sprawą których zamierzają nieco odświeżyć poznaną dotychczas rozgrywkę.

Przede wszystkim w The Sims 4: Witaj w Pracy pojawią się trzy nowe ścieżki kariery, o których w dzieciństwie marzył pewnie niejeden z nas. Otóż w dodatku będziemy mogli wspinać się po ścieżce lekarskiej, policyjnej oraz naukowej. Oczywiście zaczniemy od najniższych szczebli i z czasem będziemy się wspinać po kolejnych, aż w końcu doczekamy się stołka komendanta czy ordynatora szpitala. W związku z wprowadzeniem nowych zawodów Maxis dodało do gry także nowe lokacje: szpital, posterunek policji oraz laboratorium naukowe.

Reklama

W The Sims 4: Witaj w Pracy simy nabędą nowe umiejętności, m.in. pieczenia oraz fotografowania. To, co przygotują, wykorzystując swoje talenty, będą mogli wykorzystać jako dekoracje w swoim domu albo sprzedać. W ten sposób będziemy mogli wypracować dodatkowy sposób na zarabianie. W The Sims 4: Witaj w Pracy możliwe będzie nawet rozpoczęcie swojego biznesu. Gra pozwoli nam na otworzenie m.in. własnej piekarni, księgarni, galerii sztuki czy butiku z modą. Nie ograniczy się to do samej decyzji o rozpoczęciu własnej działalności. Po wystartowaniu będziemy musieli decydować o tym, co chcemy sprzedawać, zarządzać pracownikami czy przekonywać klientów do zakupów.

Maxis nie byłoby sobą, gdyby nie wprowadziło do swojej gry wątków humorystycznych. Te nie ograniczą się w The Sims 4: Witaj w Pracy do różnych społecznych zdarzeń i zachowań simów, ale zostaną rozwinięte o wątek związany z... kosmitami. Otóż w rozszerzeniu okaże się, że wśród simów żyją przybysze z innego świata. Po odkryciu tego faktu będziemy nawet mogli się do niego udać! Co zaś się tyczy "naszego" świata, to można oczekiwać, że pojawią się w nim nowe meble czy dekoracje, które będziemy mogli wykorzystać do upiększania naszego gniazdka.

The Sims 4: Witaj w Pracy to kolejny typowy dodatek do The Sims - nie rewolucjonizujący, a rozszerzający dostępną w podstawowej wersji zawartość oraz wprowadzający do rozgrywki kilka nowinek. Do tej pory miłośnikom tej serii przeważnie to wystarczyło i pewnie wystarczy tym razem, zapewniając co najmniej kilkanaście kolejnych godzin zabawy. Premiera już pod koniec kwietnia.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje