Shadow of the Tomb Raider - The Pillar - premierowy zwiastun dodatku

Chcecie poznać całą prawdę stojącą za apokaliptyczną legendą Majów? Dobrze się składa, bo Square Enix ma coś specjalnie dla Was. Nowe DLC do Shadow of the Tomb Raider właśnie zadebiutowało na Steamie oraz w PS Store i Sklepie Xboksa One w cenie 21 zł.

The Pillar - albo po prostu Filar - oferuje przede wszystkim zupełnie nowy grobowiec wyzwań, w którym przyjdzie nam się zmierzyć z żołnierzami Trójcy na Drodze Huracana. Oprócz tego dostaniemy dostęp do ubioru bojowego Sinchi Chiqi, specjalnej broni: Łuku Zaprzysiężonej oraz zdolności Tysiąca Oczu, umożliwiającej korzystanie z Instynktu Przetrwania w koronach drzew oraz na ukrytych ścianach.

To już drugi - po The Forge - z siedmiu zaplanowanych fabularnych dodatków do Shadow of the Tomb Raider, które zaoferują nam również dodatkową broń, ubiór i umiejętności. Kolejnych możemy się spodziewać w mniej więcej miesięcznych odstępach czasu. Posiadacze przepustki sezonowej mogą oczywiście od razu pobrać The Pillar bez dodatkowych kosztów. Tymczasem na zachętę prezentujemy premierowy zwiastun DLC.
Najlepsze tematy