Zegarek z Super Mario za 2150 dolarów już nie do kupienia

Ten Mario to się ceni... dopiero co informowaliśmy Was, że egzemplarz Super Mario 64 został sprzedany za rekordowe 1,56 miliona dolarów, a niedawno Tag Heuer zapowiedział nowy drogi gadżet dla fanów sympatycznego włoskiego hydraulika. Mowa tutaj o limitowanej edycji zegarka, która będzie kosztowała ponad 2 tysiące dolarów.

Tag Heuer Connected x Super Mario dostępne już za kilka dni, ale ilość jest mocno limitowana

Zegarek nosi nazwę Tag Heuer Connected x Super Mario i ustalono dla niego cenę na poziomie 2150 dolarów. Tag Heuer Connected to nazwa jednego z istniejących już zegarków tej firmy, a mianowicie smartwatcha, który na pokładzie ma system WearOS. Prezentowany zegarek Super Mario to po prostu jego edycja limitowana.

W sprzedaży znajdzie się zaledwie 2000 sztuk, a zakupu można było dokonywać od 15 lipca na stronie internetowej producenta lub w wybranych fizycznych sklepach. Od razu znalazła się masa chętnych i cały nakład sprzedażowy został już zarezerwowany. Oto, jak ten zegarek wygląda w pełnej krasie:

Reklama

Dostępne tarcze dobrze też widać na filmiku udostępnionym przez firmę na Twitterze:

Tag Heuer tak podsumował ten nowy produkt:

Jakie funkcje będzie miał smartwatch Super Mario?

Smartwatch Super Mario będzie wyposażony w moduł GPS i jak, już wspomniano wcześniej, na pokładzie będzie miał system WearOS, tak, jak swój pierwowzór. Producent obiecuje kopertę ze szkła szafirowego i wodoodporność.

Nie zabraknie też aplikacji towarzyszącej, trybów sportowych czy wielu dostępnych tarczy. Inspiracje Super Mario widać najbardziej na opasce i w schemacie kolorystycznym koperty (na samej kopercie pojawiła się także m.in. słynna gwiazdka czy rura), a także oczywiście w specjalnie zaprojektowanych tarczach i animacjach.

Podoba Wam się ten zegarek? Chcielibyście go mieć (i czy waszym zdaniem jest on wart ponad 2000 dolarów)? Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

Źródło informacji

Efectownia
Dowiedz się więcej na temat: Super Mario
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama