Reklama

Xbox wyprodukuje mini lodówkę. Rewolucja na rynku?

​Jeszcze niedawno temat Xboxa i lodówki stanowił tylko pożywkę dla osób tworzących śmieszne obrazki i memy w internecie. Teraz okazuje się, że to prawda. Xbox wypuści na rynek nowy produkt sygnowany jako Xbox Series X Fridge. Przedsprzedaż mini lodówek od producenta konsol rusza już niebawem. Znamy także ceny rewolucyjnego produktu.

Skąd w ogóle ten pomysł? Wiele osób porównywało kształtem i ogólnym wyglądem konsole Xboxa do mini lodówek, w których chłodzić można sobie drinki, napoje i alkohol. Okazało się, że pracownicy nadążają za tym, co dzieje się w internecie i bardzo szybko podchwycili ten temat. Teraz lodówka od Xboxa to nie fikcja i mem, a rzeczywistość.

Przedsprzedaż nowego produktu zacznie się już 19 października tego roku - zgodnie z zapowiedziami w mediach społecznościowych producenta. Sama premiera i docelowe trafienie na rynek ma mieć miejsce w okolicach grudnia.

Reklama

Lodówka swoim designem do złudzenia przypomina konsolę Xboxa. Jej wnętrze pomieści 12 puszek. Jeśli chodzi o samą konstrukcje, na drzwiach znajdą się specjalne pojemniki. Środek zawierać będzie natomiast dwie półki. Wszystko nasycone jest oczywiście zieloną kolorystyką, niczym nie odbiegającą od barw, którymi od dawna emanuje Xbox.

Urządzenie wycenione zostało na 99 euro (Polska, Francja, Niemcy, Włochy, Irlandia, Hiszpania, Holandia). W Anglii natomiast produkt kosztować będzie 89,99 funtów. W zależności od konkretnego rynku (krajowego) za dystrybucje odpowiadać będą różne firmy. Nie do końca jeszcze wiadomo jak będzie z dostępnością premierowego produktu od Xboxa, ale sporo osób spekuluje, że to może stanowić całkiem istotny problem w nabyciu mini lodówki.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje