Reklama

Xbox Series X jako świąteczna niespodzianka - zobaczcie reakcję

​Wideo, na którym kobieta wręcza swojemu synowi i mężowi najnowszą konsolę Xbox Series X, stało się już viralem. Zobaczcie, jaką radość sprawiła swoim bliskim.

Niewiele może tak ucieszyć graczy, jak otrzymanie nowej konsoli na Boże Narodzenie. Szczególnie jeśli marzyło się o niej od dawna, a dostępność sprzętu nie rozpieszcza. Radość w najczystszej postaci obiegła ostatnio Twittera. Film ukazuje magiczny moment, w którym dorosły i dziecko w ten sam spontaniczny sposób reagują na gwiazdkowy prezent. Wideo doczekało się nawet reakcji dyrektora marketingu Xboxa - Aarona Greenberga.

Pod koniec Bożego Narodzenia 2021 r. użytkowniczka Twittera @sanchezana opublikowała klip, na którym jej mąż i syn otwierają prezent. Oni trzymają oczy zamknięte, ona powoli wyciąga nową konsolę Xbox z pudełka, w którym była zapakowana. Reakcja chłopaków była bezcenna. Szczególnie reakcja ojca, która wygląda tak samo szczerze, jak jego syna.

Reklama

Jeśli nie Xbox Series X, to co?

W tweecie @sachezana podkreśliła, że jest bardzo zadowolona ze zdobycia konsoli. Był to niemały wyczyn - szczególnie w okresie świątecznym. W tweetcie otagowała zarówno swojego męża, jak i Aarona Greenberga, który odpowiedział krótkim, ale szczerym komentarzem: "love this so much!". Na koncie męża znajduje się wiele postów dotyczących gier i wskazujących, że jego główną pasją jest właśnie gaming. Nie dziwi zatem jego reakcja. Jest naprawdę szczera i sama w sobie potrafi wprowadzić w dobry nastrój.

W tym miejscu warto podkreślić, że niedawno opublikowany został raport, z którego wynika, że to Xboxy Series S cieszą się największym wzięciem. Nieco słabsza wersja konsoli nowej generacji była najlepiej sprzedającą się podczas Black Friday. Ma to zapewne związek i z niższą ceną i większą dostępnością urządzenia. Główną wadą mniejszej konsoli jest brak napędu optycznego. Gdyby nie to, konsola zapewne biłaby jeszcze większe rekordy sprzedaży. W końcu nie wszyscy muszą (i mają do tego sprzęt) grać w 4k i 60 klatkach na sekundę.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy