Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Xbox One X – Microsoft pokazał reklamę

​W niedzielę Microsoft udostępnił nowy spot telewizyjny promujący najnowszą konsolę. Jej kampania reklamowa opiera się na haśle "Poczuj prawdziwą moc" i podkreśla przewagę platformy nad konkurencją.

Głównym atutem najnowszego Xboxa jest fakt, iż jest o 40% mocniejszy niż jego rywal, PS4 PRO, co często jest podkreślane przez Microsoft. W sklepach pojawi się 7 listopada, a jego cena w Polsce została określona na 2199 zł. Planowo nie zastąpi on jednak Xboxa One S, który pozostanie na półkach sklepowych.

Reklama

Reklama opiera się na mocy urządzenia (podkreślanej piosenką Kanye Westa "Power"), a także na prawdziwych przeżyciach, które ma ono oferować. Realne odczuwanie podziwu, podekscytowania, strachu czy pasji ma być możliwe wyłącznie za pośrednictwem najnowszego produktu Microsoftu - jak twierdzi producent konsoli.

W najnowszej reklamie zaprezentowano też kilka gier, w których moc urządzenia będzie szczególnie odczuwalna. Są to tytuły takie jak Assassin’s Creed Origins, Forza Motorsport 7, Cuphead,  a także Minecraft.

Ideą przewodnią reklamy jest wywołanie wrażenia, że wszystko jest lepsze i bardziej realne, gdy odczuwamy to za pośrednictwem Xbox One X. Czy tak będzie rzeczywiście? Polscy gracze będą mogli przekonać się już w przyszłym miesiącu.

JFK

Dowiedz się więcej na temat: Xbox one X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje