X-EYE 2.0 – nowe spojrzenie na fotele gamingowe

X-EYE 2.0 od Diablo Chairs właśnie zadebiutował na rynku. To rozwiązanie klasy premium wyposażone w funkcje ergonomiczne, przeznaczone dla osób, które szukają rozwiązania między fotelem biurowym a gamingowym.

Inspiracją do stworzenia X-EYE 2.0 była potrzeba połączenia wielozadaniowości, którą znamy z codziennego życia. Podobnie jak my pełnimy różne role, tak i ten fotel został zaprojektowany, aby sprostać wymaganiom użytkowników przez cały dzień. Za dnia zapewnia ergonomiczne wsparcie dla osób pracujących przy komputerach, a wieczorami staje się niezawodnym towarzyszem pasjonatów gamingu, oferując im komfort i funkcjonalność na najwyższym poziomie.

X-EYE 2.0 to pierwszy model w ofercie Diablo Chairs wykonany w tzw. technologii full mould. Oznacza to, że cała konstrukcja fotela została stworzona poprzez wtryskiwanie materiału do formy, co pozwoliło uzyskać jednolitą i precyzyjną strukturę. 

Reklama

X-Eye 2.0 to fotel gamingowy, który jest wyposażony w pełny pakiet zaawansowanych, ergonomicznych funkcji wspierających postawę użytkowników w czasie spędzonym przy biurku. Jedną z nich jest system wsparcia lędźwi ProSpine Support, który można dostosować indywidualnie do kręgosłupa, gwarantując optymalne podparcie dla pleców. Magnetyczny zagłówek z pianki o efekcie pamięci doskonale dopasowuje się do kształtu głowy, zwiększając wygodę użytkowania. Ponadto podłokietniki Armtech Quatro Premium umożliwiają regulację w aż czterech kierunkach. Konstrukcja w całości wykonana z metalu oraz eleganckie i miękkie nakładki, sprawiają, że rozwiązanie przynosi zarówno maksymalną wygodę, ale też stabilizację.

Premierowy model od Diablo Chairs charakteryzuje się bardziej stonowanym designem niż tradycyjne fotele gamingowe. Kolorystyczne połączenie czerni i czekoladowego brązu sprawiają, że X-EYE 2.0 sprawdzi się zarówno w nowoczesnych biurach, jak i domowych przestrzeniach. Bryła fotela została pokryta tkaniną produkcji ELASTRON z kolekcji SoftTouch. Materiał ten jest niezwykle wytrzymały, odporny na mechacenie, a przy tym łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo tkanina jest oddychająca, co wpływa na komfort osób korzystających z fotela. Całość dopełnia czarna, metalowa podstawa.

INTERIA/materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy