Reklama

Urządzenia SteelSeries Guild Wars 2 już dostępne

Firma SteelSeries poinformowała o wprowadzeniu do sprzedaży serii urządzeń nawiązujących do gry Guild Wars 2.

W skład serii wchodzą:

Słuchawki Guild Wars 2 Gaming Headset - 99.99 euro

Lekki, pasujący do uszu zestaw słuchawkowy, z umieszczonymi na obudowie charakterystycznymi motywami z gry oraz czerwonymi nausznikami pokrytymi materiałem SNDBlock. 40-mm głośniki zapewniają dobrej jakości dźwięk. Atutami słuchawek są również:

- matowy biały pałąk z błyszczącym biało-czerwono-czarnym logo na głośnikach,

- konstrukcja umożliwiająca złożenie i wygodne transportowanie słuchawek (nauszniki można złożyć by nie przeszkadzały gdy użytkownik opuści słuchawki na szyję lub by zajmowały mniej miejsca w torbie),

Reklama

- czerwony przewód 3,5 mm PC z wbudowanym wielokierunkowym mikrofonem i przyciskami do sterowania,

- dwa wejścia jack - po obu stronach (dzięki temu każdy może podłączyć przewód tak jak mu wygodnie; takie rozwiązanie pozwala również na połączenie szeregowe kilku par słuchawek - w tym wariancie kilku posiadaczy słuchawek może korzystać z tego samego źródła dźwięku).

Mysz Guild Wars 2 Gaming Mouse - 69.99 euro

W przypadku Guild Wars 2 Gaming Mouse wygląd i ergonomia myszy były dla projektantów równie istotne jak funkcje oraz zastosowane komponenty. Charakterystyczne biało-czerwono-czarne logo przywołuje klimat gry - pozostałe atuty urządzenia to:

- obudowa pokrytą warstwą elastycznego materiału, który jest całkowicie odporny na pot i zapewnia pewny chwyt,

- w pełni konfigurowalne czerwone podświetlenie (4 tryby pulsowania, możliwość przełączania pomiędzy nimi za pomocą rolki), wskaźnik trybu CPI (czułości myszki),

- doskonałe przełączniki i profesjonalny sensor osiągający maksymalną rozdzielczość na poziomie 5700 CPI,

- kształt dopasowany do potrzeb graczy prawo- i leworęcznych,

- siedem w pełni programowalnych - za pomocą oprogramowania SteelSeries Engine - przycisków (użytkownik może skorzystać z zestawu predefiniowanych makr i komend lub stworzyć własne),

- duże stopki z materiały UPE, zapewniające precyzyjne i gładkie przesuwanie myszy.

Podkładki pod mysz Guild Wars 2 QcK - 14.99 euro

Podkładki z serii Guild Wars 2 QcK Mousepads charakteryzują się gumowanym, anty-poślizgowym spodem oraz powierzchnią, która została zoptymalizowana z myślą o płynnym i szybkim przesuwaniu myszy. Na SteelSeries QcK Guild Wars 2 Logo Edition widnieje charakterystyczne logo gry, zaś na SteelSeries QcK Guild Wars 2 Logan Edition i SteelSeries QcK Guild Wars 2 Eir Edition umieszczono wizerunki bohaterów gry.

Klawiatura Guild Wars 2 Gaming Keyboard

Klawiatura dla fanów Guild Wars 2 pojawi się na rynku na początku roku 2013 - szersze informacje o jej funkcjach i specyfikacji udostępnione zostaną wkrótce.

(informacja prasowa)

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje