Reklama

Unikalna obudowa w 5 krokach

​Już w sierpniu na polskim rynku pojawi się nowość od Cooler Master - MasterCase 5. Ta obudowa umożliwić ma stworzenie komputera, którego wygląd ogranicza jedynie nasza wyobraźnia.

Modularna obudowa typu Mid-size to pierwsze tego typu urządzenie, które zapewni użytkownikowi kontrolę nad wyglądem własnego komputera. To właśnie dzięki systemowi FreeForm dowolnie dostosować będzie można poszczególne komponenty naszej obudowy.

Założeniem nowego systemu jest to, by użytkownicy rozwijali swój sprzęt, zamiast go wymieniać. Dzięki łączeniu FreeForm pozwala na dowolne dopasowanie lub usuwanie elementów obudowy.

Pierwszym z nich jest panel z możliwością szybkiego montażu na zatrzask. Dzięki niemu szybko i łatwo umieścisz w nim wentylatory, dyski twarde czy pojemniki do chłodzenia wodą. Kolejnym elementem jest przestrzeń na wentylatory 6x140 mm -  trzy dostępne miejsca z przodu oraz dwa na górze.

Reklama

MasterCase 5 to także miejsce na trzy karty graficzne z podwójnymi slotami, co umożliwi stworzenie prawdziwego potwora wydajności. Oprócz tego w obudowie znajdzie się oddzielna przestrzeń, specjalnie stworzona by schować w niej zasilacz oraz kable, co pozwoli zachować estetyczny wygląd. Ostatnim elementem, który można dostosować są dwie kieszenie na dyski SSD z czterema możliwościami podpięcia.

MasterCase 5 zadebiutował niedawno na targach Computex 2015 w Tajpej. Producent zapewnia, że jest to krok w dziedzinie tworzenia modularnych obudów, które można samemu dostosowywać do własnych potrzeb.

Produkt dostępny będzie na polskim rynku od sierpnia b.r. Cena detaliczna sugerowana przez dystrybutora - Impakt, wynosić będzie ok. 440 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy