Reklama

Trust GXT 850 - metalowa klawiatura, za którą nie przepłacisz i będziesz zadowolony

​Trust GXT 850 to klawiatura nietuzinkowa, która zadowoli graczy oczekujących czegoś więcej niż tylko komfortu użytkowania.

Trust przyzwyczaił nas już do wysokiej jakości klawiatur, które jednocześnie wyglądają dobrze i nie kosztują majątku.

Trust GXT850 to kolejny model tego producenta, który zasługuje na uwagę. No i wzbudza ją bez najmniejszego problemu, co w dużej mierze zawdzięcza efektownemu designowi. Można określić, że jest on wręcz futurystyczny. Mowa tutaj zarówno o kształcie, jak i o wykonaniu. Klawiatura jest duża, asymetryczna, widowiskowo podświetlona i pełna nietypowo ściętych krawędzi. Naprawdę, nikt, kto wejdzie do waszego mieszkania/biura i zobaczy to urządzenie, nie przejdzie obok niego obojętnie.

Reklama

A to nie wszystko! Pełna nazwa omawianej klawiatury to Trust GXT 850 Metal Gaming Keyboard, co - jak się pewnie domyślacie - oznacza, że została wykonana z metalu. To sprawia, że jest niezwykle masywna i ciężka (waży niespełna dwa kilogramy!), ale jednocześnie bardzo stabilna. Poza tym sprawia wrażenie niesamowicie wytrzymałej. Spodziewamy się, że jeśli zdecydujecie się na jej zakup, to będziecie z niej mogli korzystać przez długie lata.

Wróćmy jeszcze na chwilę do podświetlenia zastosowanego w Trust GXT 850. Jest ono trzykolorowe (mamy do wyboru niebieski, fioletowy oraz czerwony) i posiada funkcję regulacji jasności, tak więc nie macie się co obawiać, że będzie zbyt raziło w oczy w ciemnym otoczeniu. Jedyne, czego nam brakowało podczas korzystania z Trust GXT 850, to podświetlenie samych klawiszy. Diody umiejscowiono bowiem pod nimi, same przyciski pozostawiając w typowej, jednolitej, niepodświetlonej formie.

Trust GXT 850 użytkuje się z przyjemnością. Klawisze wciskają się bardzo lekko i nie wydają przy tym hałasu. Klawiatura jest bardzo cicha i podejrzewamy, że nawet gdybyście chcieli korzystać z niej przy śpiących domownikach przez całą noc, to nie wyrwalibyście ich z objęć Morfeusza. Producent nie zapomniał także o anti-ghostingu, który pozwala nam na jednoczesne naciśnięcie aż 10 klawiszy. Nawet najbardziej wymagający gracze powinni być więcej niż usatysfakcjonowani.

Choć Trust GXT 850 ma swoje nieliczne minusy (brak podświetlenia samych klawiszy, waga na poziomie prawie dwóch kilogramów), to jednak plusów znacznie więcej. Ostatnim, o którym napiszemy, będzie cena. Klawiaturę można kupić już za nieco ponad 120 złotych, co sprawia, że może się ona okazać doskonałym wyborem dla graczy wymagających i zarazem nieposiadających dużego budżetu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy