Tańsza konsola Xbox Series S ponownie w sieci

​Nieogłoszona jeszcze, tańsza i słabsza wersja konsoli Xbox Series X - pod nazwą Xbox Series S - ponownie pojawiła się w sieci, na oficjalnym materiałach marketingowych Microsoftu. Wieści przekazał jeden z użytkowników, który niedawno kupił w sklepie kontroler dla konsoli Xbox One.

W pudełku znalazł ulotkę zachęcającą do skorzystania z abonamentu Game Pass. Wydaje się jednak, że kartonik wydrukowano już także z myślą o nowej generacji, ponieważ tekst zapewnia, że kupujący otrzymuje darmowy dostęp przez 14 dni na - to kluczowe - konsolach "Xbox Series X | S" - czytamy.

To już drugi raz, gdy oficjalne materiały amerykańskiej korporacji wspominają o Xbox Series S i chyba trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości, czy słabsza wersja konsoli faktycznie powstaje - nawet jeśli sam Microsoft nie zdecydował się jeszcze na jej oficjalne ujawnienie przed listopadową premierą.

Reklama

Ostatnio o sprawie pisaliśmy 10 sierpnia, gdy na Twitterze pojawił niezapowiedziany jeszcze biały wariant kolorystyczny pada, o nazwie Robot White. Na pudełku napisano właśnie, że zadziała nie tylko z Xbox Series X, ale także z Xbox Series S (oraz Xbox One, Windows 10, Android i iOS).

Xbox Series S ma zaoferować niższą cenę, ale jednocześnie brak napędu optycznego i słabszą specyfikację (rzekomo słabszą nawet od istniejącego Xboxa One X). Wiele razy słyszeliśmy nawet, że przedsiębiorstwo zbiera się do jego oficjalnego ujawnienia, to dotąd nic się w temacie nie działo.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Xbox Series X

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy