Reklama

Steam Deck - Valve pokazuje etui i opakowanie

​Jak wiadomo, premiera Steam Deck jest opóźniona, ale łzy możemy otrzeć... kartonowym pudełkiem oraz etui, które zostały zaprezentowane przez Valve. Oficjalne opakowanie raczej nie da nam poczucia, że trzymamy w rękach produkt premium. Miejmy nadzieję, że samo urządzenie przyćmi to wrażenie.

Steam Deck pozostaje jednym z ciekawszych urządzeń, które będą miały premierę w przyszłym roku. Nareszcie wszyscy fani platformy Valve będą mogli zabrać ten mały, przenośny PC w podróż i w wolnych chwilach oddawać się ulubionej rozrywce. Wszyscy, którzy z niecierpliwością czekają na swoje Steam Decki, mogą już teraz zobaczyć zawartość przesyłek.

Na oficjalnym blogu producenta pojawiła się dość istotna informacja:

Luty to na razie jedyna pewna informacja odnosząca się do premiery urządzenia. Do tej pory nie znamy żadnych konkretnych dat. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieję, że preordery nie zaliczą kolejnych opóźnień związanych z dostawami podzespołów. Zmiana daty premiery musiała być sporym ciosem dla Valve. Firma traci bardzo ważne okienko sprzedażowe, jakim jest grudzień - czas, gdy sprzedaje się najwięcej konsol i wszelkiego typu elektroniki.

Reklama

Na uwagę zasługuje dołączane do zestawu etui. Wewnętrzne tłoczenia pozwalają sądzić, ze konsola będzie w nim bardzo solidnie zabezpieczona przez wstrząsami i otarciami. Poza tym w pudełku możemy spodziewać się raczej standardowego zestawu do ładowania i niezbędnych dokumentów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy