Słuchawki SteelSeries Siberia Heat Orange już dostępne

​SteelSeries ogłosił dziś premierę nowej edycji słuchawek Siberia v2.

Nowy model został wyposażony w pomarańczowe podświetlenie LED, którego częstotliwość i jasność można modyfikować w darmowym oprogramowaniu SteelSeries Engine. W Siberia v2 Heat Orange zastosowano duże przetworniki, zaś każda ze słuchawek została pokryta miękkim skórzanym materiałem, który przylega do ucha, poprawiając pasywną redukcję szumów.

"Nasza Siberia v2 to jedne z najwyżej ocenianych, najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych słuchawek na rynku sprzętu dla graczy" - powiedział Bruce Hawver, dyrektor zarządzający SteelSeries. "Wierzymy w produkty, które dostarczają użytkownikom najnowszych rozwiązań technologicznych, co przekłada się na atrakcyjny wygląd i funkcjonalność. Chociażby nasz wysuwany mikrofon z systemem redukcji hałasu, czy  podświetlenie, które można modyfikować poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine" - dodał.

Reklama

Model SteelSeries v2 Heat Orange łączy klasyczny styl Siberii z nowym czarno-pomarańczowym wyglądem.

Podstawowe cechy słuchawek SteelSeries Siberia Heat Orange:

  • Superjasne, pomarańczowe podświetlenie LED, umieszczone po zewnętrznej stronie każdej słuchawki. 6 trybów ustawień, które można przypisać do konkretnych gier i profili poprzez oprogramowanie SteelSeries Engine: Active Mode (podświetlenie pulsuje w rytm efektów dźwiękowych, muzyki i/lub głosu), Slow Pulse, Pulse, Fast Pulse, High Bright, Low Bright oraz Wyłączone.
  • Lekka konstrukcja dzięki amortyzowanej konstrukcji pałąka. Przylegające do uszu słuchawki pokryte czarnym skórzanym materiałem, zapewniające pasywną redukcję szumów. Duże przetworniki.
  • Mikrofon z systemem redukcji hałasu. Procesor redukuje "hałas" i skupia się na dźwięku, który jest najbliżej mikrofonu - głosie użytkownika. Kiedy mikrofon nie jest potrzebny, można go wsunąć do lewej słuchawki. Na przewodzie, zakończonym złączem USB, umieszczono kontroler poziomu głośności i wyciszenia mikrofonu.

Słuchawki SteelSeries Siberia v2 Heat Orange są już dostępne w oficjalnym polskim sklepie internetowym SteelSeries w cenie 520,17 zł, oraz w wybranych sklepach internetowych.

(materiały prasowe)

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: SteelSeries | e-sport | sprzęt do grania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama