Samsung rozdaje zestawy Xbox Game Pass Bundle ze smartfonem Galaxy Note 20

​Jeśli zdecydujecie się na zakup jednego z nowych smartfonów Samsunga, to możecie liczyć na niezły gamingowy bonus.

Samsung przeprowadził wczoraj swoją doroczną konferencję Unpacked, prezentując swoje flagowe urządzenia mobilne na ten rok. Jednym z nich jest smartfon Galaxy Note 20, który doczekał się specjalnej promocji, podkreślającej jego gamingowe zapędy. A mianowicie decydując się na jego zakup możemy liczyć na specjalny dodatek w postaci Xbox Game Pass Bundle, na który składają się kontroler i 3 miesiące dostępu do gier Microsoftu poprzez xCloud.

Przypominamy, że to nowa usługa giganta z Redmond, która trafi do abonamentu Xbox Game Pass Ultimate już 15 września i pozwoli mobilnym użytkownikom na granie w dziesiątki gier z Xbox One oraz Xbox Series X (kiedy ten zadebiutuje już na rynku pod koniec roku) za pomocą streamingu z serwerów koncernu. Jak łatwo się domyślić, usługa ma działać świetnie na urządzeniach Samsunga, a na Galaxy Note 20 już w ogóle, stąd też to właśnie on promować będzie xCloud.

Reklama

Wspomniany kontroler to PowerA MOGA XP5-X Plus z funkcją Bluetooth oraz specjalną przystawką utrzymującą smartfon wyceniony na 329 PLN. Pad jest oczywiście bezprzewodowy, a jego bateria ma pojemność 3000 mAh i pozwala przy okazji ładować również sam smartfon. Do tego otrzymujemy jeszcze 3 miesiące abonamentu Game Pass Ultimate, który pozwala również na granie w produkcje z Xboxa na PC oraz bezprzewodową ładowarkę Samsung Wireless Charger Stand 15W.

Nie da się ukryć, że to ciekawy zestaw startowy, ale jednocześnie nie można zapominać o cenie smartfona.  Flagowe urządzenia Samsunga nigdy nie należały do tanich i w tym przypadku jest podobnie, bo trzeba się liczyć z wydatkiem co najmniej 4 349 PLN. Nie zmienia to faktu, że jeśli akurat szykujemy się do zmiany smartfona, a do tego lubimy sobie pograć, to można przychylniejszym okiem spojrzeć na tę właśnie propozycję.

Daniel Górecki - ITHardware.pl

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Samsung
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy