Reklama

Roccat Sova zamieni Twój salon w profesjonalny pokój do gry

​Roccat poinformował, że od dziś rusza detaliczna przedsprzedaż najmłodszego produktu z rodziny klawiatur marki Roccat.

Sova jest dostępna w dwóch wersjach klawiszowych - mechanicznej i membranowej. Jest wyposażona w dwa porty USB, kanał umożliwiający podpięcie myszki i wbudowaną, wymienialną podkładkę pod gryzonia. Posiada wiele możliwości ingerowania w opcje ustawień, aby zapewnić możliwie komfortową rozgrywkę. Produkt jest wyposażony w oprogramowanie firmy Roccat.

"Przenośny zestaw złożony z klawiatury z wbudowaną podkładką był stosunkowo łatwy do zaprojektowania. W wyniku zatarcia granicy pomiędzy tradycyjnym modelem gry na PC a grą w salonie na kanapie, na rynku pojawiła się ogromna luka produktowa. Śledząc poczynania branży tworzącej peryferia gamingowe, łatwo można było dostrzec firmy, które za wszelką cenę starały się zapełnić powstałą niszę. Nam nie wystarczyło stworzenie zestawu posiadającego dynamiczne właściwości oraz świetne oprogramowanie. Sova jest najbardziej wygodnym rozwiązaniem na rynku" - komentuje René Korte, CEO i założyciel firmy Roccat.

Reklama

"Czujemy, że wykonaliśmy misję i stworzyliśmy produkt, który jest tak łatwy w użyciu, jak to tylko możliwe. Jego ergonomiczny kształt pozwala na wielogodzinną, komfortową rozgrywkę, która nie odbije się negatywnie na zdrowiu lub samopoczuciu gracza" - dodaje jeden z ojców projektu Roccat Sova.

Sova została stworzona po to, aby gracze w trakcie rozgrywki skupiali się wyłącznie na grze. Od miękkiej wyściółki znajdującej się pod obudową, przez przetestowane, ergonomiczne podparcie pod nadgarstki, po idealne rozłożenie masy i rozmiaru klawiatury - wszystkie te udogodnienia powstały po to, aby wypuścić na rynek produkt doskonały pod każdym względem.

"Przenosząc się z grą do salonu i chcąc skorzystać z komfortu kanapy lub fotela, nie chcesz ograniczać sobie ruchu i trzymać niewygodnych peryferii na kolanach. Nie masz ochoty martwić się, że myszka wychodząca poza zbyt małą podkładkę cię zdekoncentruje. Chcesz zapomnieć o  klikaniu i przesuwaniu nieergonomicznym gryzoniem po podkładce. Nie chcesz odczuwać bólu nadgarstka lub efektu zmęczonych pleców po zakończeniu długotrwałej rozgrywki" - mówi CEO Roccat.

"Kiedy testowaliśmy Roccat Sova, zdecydowana część recenzentów twierdziła, że w trakcie gry nie byli w stanie wskazać negatywnych cech naszych produktów. Interakcja z klawiaturą Sova jest tak prosta i łatwa, że skupiamy się wyłącznie na bieżącej rozgrywce. I z tego jesteśmy najbardziej dumni" - podkreśla Korte.

Gracz chcący zakupić Roccat Sova w preoderze, otrzyma zupełnie za darmo w zestawie myszkę Roccat Kova. Nowa klawiatura jest dostępna w przedsprzedaży w obu wersjach do wyboru:

  • Sova membranowa + Roccat Kova - 149,99 euro
  • Sova mechaniczna + Roccat Kova - 199,99 euro

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje