ROCCAT Cross – nowy, wieloplatformowy zestaw słuchawkowy dla graczy

​ROCCAT, wiodący producent peryferii komputerowych, wprowadza na rynek nowe słuchawki dla graczy - Cross. Zestaw zastąpi sprzęt audio dedykowany wyłącznie pod jedną platformę.

ROCCAT Cross to stereofoniczne słuchawki gamingowe, które są kompatybilne ze wszystkimi, istniejącymi platformami - PC, konsolami oraz urządzeniami mobilnymi.

ROCCAT Cross oferuje 50-milimetrowe, neodymowe, magnetyczne przetworniki, które zapewniają brzmienie o studyjnej jakości. Zastosowanie w nausznikach pianki dostosowującej się do kształtu ucha gwarantuje komfort użytkowania. Dzięki zaawansowanej technologii, Cross to nie tylko słuchawki do gry i komunikacji głosowej, ale także do oglądania filmów lub słuchania muzyki.

ROCCAT Cross to projekt o eleganckim, prostym, czarnym wyglądzie. Ważą zaledwie 185 gram.

Reklama

ROCCAT, tworząc peryferia na wszystkie dostępne platformy, od wielu lat zbiera uwagi i doświadczenia graczy o różnych preferencjach. Jednym z efektów tych prac są słuchawki Cross, które posiadają w zestawie dwa wymienne mikrofony - do gry na PC i konsolach oraz do zastosowań mobilnych. Każdy z tych mikrofonów jest wbudowany w osobny kabel, w którym zastosowano technologię uniemożliwiającą jego zaplątywanie się. Oba przewody podłącza się do portu, który został  umieszczony na dolnej części lewej słuchawki. W trakcie rozgrywki na urządzeniach stacjonarnych, producent zaleca korzystać z mikrofonu w formie wysięgnika. Użytkownicy preferujący mobilne granie i słuchanie muzyki mogą skorzystać z drugiego, bardziej dyskretnego rozwiązania, znajdującego się bezpośrednio na kablu.

ROCCAT Cross pojawi się na rynku europejskim 8 grudnia, cena zestawu to 69,99 euro.

materiały prasowe

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy