Reklama

Razer zapowiedział kosztownego pada do Xboksa dla fanów "Star Wars"

​Znany producent sprzętu dla graczy poinformował, że pracuje nad kontrolerem do Xboksa Series X inspirowanym serialem "Star Wars: Mandalorianin".

"Star Wars: Mandalorianin" to pierwszy serial z akcją osadzoną w uniwersum "Gwiezdnych wojen", który powstał z myślą o platformie Disney Plus. Wzbudził na tyle duże zainteresowanie, że powstały już dwa sezony, a trzeci zadebiutuje już wkrótce. Jeśli jesteś jednym z jego fanów i na co dzień grasz na Xbox Series X, może cię zainteresować pad, nad którym pracuje Razer.

Mandalorian Beskar Edition Xbox Wireless Controller - to pełna nazwa pada inspirowanego mandaloriańską zbroją. Patrząc na niego i od przodu, i od tyłu, od razu widać inspiracje "Star Wars" i postacią Dina Djarina, czyli głównego bohatera "Star Wars: Mandalorianin". W zestawie z kontrolerem znajdziemy też specjalny magnetyczny stojak wzorowany na serialu. To gadżet, który nie tylko ładnie wygląda, ale także jest w stanie naładować pada do pełna w trzy godziny.

Reklama

Niestety cena "gwiezdnowojennego" pada do Xbox Series X może zwalić z nóg niczym prawy sierpowy wymierzony przez Chewbaccę. Razer wycenił go na 179,99 dolarów. To oznacza, że trzeba będzie za niego zapłacić około dwa razy więcej niż za standardowy kontroler do next-gena Microsoftu. Premierę pada zaplanowano na 10 grudnia.

Rozważając zakup Mandalorian Beskar Edition Xbox Wireless Controller, warto mieć na uwadze także ceny innych topowych padów do Xbox Series X. Na przykład Xbox Pad Elite drugiej generacji, uznawany za jeden z najlepszych na rynku (o ile nie najlepszy), kosztuje bardzo podobnie - 749 złotych. Jednak nie od dziś wiadomo, że za gadżety inspirowane "Star Wars" trzeba słono płacić. I jest naprawdę sporo osób, które nie mają z tym najmniejszego problemu.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy