Reklama

Razer: Kontroler do Xboxa w barwach Boba Fetta ze Star Wars

​Z kooperacji trzech popularnych marek: Star Wars, Xboxa i Razera może wyjść wiele ciekawych rzeczy, jak na przykład kontroler inspirowany kultowym łowca nagród, Bobą Fettem, którego dobrze kojarzycie z Gwiezdnymi Wojnami.

Uniwersum Star Wars pełne jest postaci, które zapadły w pamięci miłośników kultowej sagi na całym świecie. Jednym z nich jest legendarny łowca nagród Boba Fett, którego Razer i Xbox postanowili uwiecznić na kontrolerze do systemu Xbox Series XPC. Nie tak trwale, jak w "Powrocie Jedi" pewnego słynnego przemytnika, ale nadal robi wrażenie.

Partnerstwo firm Razer i Xbox przez lata dostarczało rozmaite produkty dla fanów elektronicznej rozrywki. Nie tak dawno jeszcze ujawniono podobny projekt o nazwie "Mandalorian", którego błyszcząca srebrna powłoka przypominała zbroję innego samotnego łowcy nagród.

Reklama

Nie wspominając już kolejnych limitowanych edycjach Microsoftu, jak m.in. tryskającym kolorami kontrolerze dedykowanym grze Forza Horizon 5 czy nieco bardziej luksusowym padzie z serii Elite Series 2 wydanym z okazji premiery Halo Infinite na 20. rocznicę powstania marki.

Mało? Dla najbardziej wybrednych Gigant z Redmond przygotował rozbudowany edytor do projektowania własnego kontrolera za pośrednictwem strony Xbox Design Lab, która ciągle aktualizowana jest o nowe opcje, które urozmaicają budowę spersonalizowanego sprzętu.

Nowy kontroler dla Xboxa od Razera z serii Star Wars w barwach Boba Fetta jest już dostępny. Podobnie jak większość nowych padów do sprzętu Microsoftu, kontroler Boba Fett wyposażony został w czułe na nacisk triggery pokryte teksturą, podobnie jak bumpery i tylna część obudowy, co ma zapewnić lepszy chwyt i właściwą kontrolę.

Do zestawu z kontrolerem dołączona została stacja dokująca, która naładuje akumulator pada do pełna, według zapewnień producenta, w mniej niż trzy godziny. Pomysł wzorowany jest na charakterystycznym zielono-czerownym hełmie Boby Fetta, co doskonale widać po osadzeniu sprzętu w podstawce.

Postać Boby Fetta zadebiutowała w kinowym przeboju "Gwiezdne Wojny: Imperium kontratakuje". Chociaż czas, jaki został poświęcony bohaterowi między "Imperium kontratakuje" i "Powrotem Jedi" nie należał do najdłuższych, to wystarczyło by Boba Fett został zapamiętany jako jedna z barwniejszych i popularniejszych postaci "Gwiezdnych Wojen". Od niedawna fani znów mogą podziwiać go na ekranach dzięki serialom dostępnym na platformie Disney+ - pojawił się m.in. w odcinkach cyklu "Mandalorian", a już za kilkanaście dni powróci w nowej serii "Star Wars: The Book of Boba Fett". Teraz nastał jego czas. Poza wspominanymi atrakcjami - serial, gadżety, fani jeszcze w grudniu 2021 roku będą mogli cieszyć jego obecnością także w popularnej grze Epic Games Fortnite.

Jeżeli planujecie kupić nowy pad Boba Fetta od Razera , to warto się pospieszyć (ograniczony nakład) i przygotować się na wydatek (cena wyższa o tradycyjnych kontrolerów Xboxa). Sprzęt z podstawką ładującą można kupić bezpośrednio na oficjalnej stronie Razera w cenie 179 dolarów.

DXter

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje