Predator X45 - potężny 45-calowy monitor Acer już w Polsce

Zapowiedziany podczas targów CES 2023 monitor Predator X45 trafił do sprzedaży na polskim rynku. Bez wątpienia jest to sprzęt, na który fani gamingu oczekiwali przez długi czas. Predator X45 jest uważany za jeden z najpotężniejszych monitorów w ofercie Acer.

Predator X45 wyposażony został w wyświetlacz OLED i oferuje jakość oraz płynność obrazu, które zadowolą wymagających użytkowników. Ogromny, bo aż 45-calowy Predator X45 o rozdzielczości UWQHD (3440x1440) to zakrzywiony monitor 800R z wąską ramką, który oferuje użytkownikowi szersze pole widzenia i pogłębia w ten sposób efekt immersji. 

Panel OLED dostępny w modelu Predator X45 obsługuje standard HDR10 i oferuje jasność na poziomie 1000 nitów, co przekłada się na doskonały kontrast dla obrazów o większym poziomie szczegółu. Predator X45 charakteryzuje się również bardzo wysoką częstotliwością odświeżania na poziomie 240 Hz i czasem reakcji na poziomie 0,01 ms, co w połączeniu z technologią AMD FreeSync Premium przekłada się na płynną rozgrywkę i rewelacyjne wrażenia wizualne. 

Reklama

W kwestii portów również nie musimy się martwić, bo do dyspozycji mamy 2x HDMI, DisplayPort, USB typu C z możliwością ładowania urządzeń z mocą 90W, 2x USB 3.2 typu A. Dodatkowo za sferę audio odpowiadają dwa głośniki stereo o mocy 5W każdy.

Predator X45 jest już dostępny w sklepach X-Kom oraz w oficjalnym sklepie Acer w cenie 8 499 zł.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Acer
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama