PlayStation 5 pokazane na rzekomym zdjęciu z fabryki

​Do internetu wyciekło zdjęcie zrobione rzekomo w fabryce, w której produkuje się konsole PlayStation 5.

Podczas niedawnej konferencji Sony zaprezentowało najważniejsze gry zmierzające na PlayStation 5. Dodatkowo po miesiącach oczekiwania pokazano również finalny wygląd samej konsoli. Ostatni element wywołał największy podział wśród fanów japońskiej marki - niektórym wygląd urządzenia przypadł do gustu, z kolei pozostali krytykowali go za zbyt nowoczesny i nietypowy (padły nawet porównania do routera). Dotychczas mieliśmy do czynienia jedynie z oficjalnymi renderami, więc ciężko było ocenić, jak faktycznie będzie prezentować się sprzęt, aczkolwiek do sieci wyciekło zdjęcie z fabryki przedstawiające PS5.

Reklama

Zdjęcie opublikował jeden z użytkowników ResetEra, nie dając żadnego opisu i można przypuszczać, że faktycznie pochodzi ono z fabryki, gdzie produkowana jest "piątka". Co ciekawe, tym razem urządzenie wydaje się posiadać prostszą konstrukcję niż na pierwszych obrazkach czy materiałach wideo. Ponadto jest ona dość spora, a to przez obecność systemu chłodzenia mającego zapobiec nadmiernemu przegrzewaniu. Przypomnijmy, iż w przeszłości spekulowano, że Sony zostało zmuszone do znacznego przeprojektowania wyglądu konsoli właśnie ze względu na problemy z poprawnym odprowadzaniem ciepła przez sprzęt.

Nie brak też głosów, że fotografia nie jest prawdziwa, bowiem PlayStation 5 wygląda odrobinę inaczej niż na oficjalnych grafikach. Użytkownik przytoczonego forum o nicku FMMuz potwierdza jednak autentyczność zdjęcia, twierdząc, że jeden z widocznych na nim jegomościów to szef działu odpowiedzialnego za inżynierię konsoli.

Oczywiście mamy do czynienia z nieoficjalną fotografią, więc trzeba do niej pochodzić z odpowiednim dystansem.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy