Pierścionek to przeżytek? Gracz oświadczył się częściami do komputera

​Jak oświadczyny, to z klasą - pomyślał niejaki Ervan Pratama z indonezyjskiej Jawy Wschodniej. Zamiast klasycznego pierścionka, ten miłośnik gier wideo postanowił poprosić swoją wybrankę o rękę przy użyciu... podzespołów do budowy komputera: karty graficznej, procesora, zasilacza...

Pozostaje mieć nadzieję, że wydarzenie nie jest tylko akcją promocyjną AMD. Mężczyzna wybrał bowiem kartę graficzną AMD Radeon RX 5700 XT VGA, procesor AMD Ryzen 5 3600, płytę główną Gigabyte Aorus Elite B450M i zasilacz Corsair HX750. Będzie na czym grać po weselu.

Należy przyznać, że w Indonezji zwyczaje są nieco inne od tych, które znamy na co dzień. Pierścionek zaręczynowy z diamentem nie jest tam koniecznie wymagany, a mężczyzna musi za to zaproponować seserahan, czyli właśnie prezent, który ma przekonać, że potrafi zapewnić żonie dostatnie życie.

Reklama

Wydaje się jednak, że podzespoły do budowy komputera nawet w kulturze z naciskiem na seserahan są rzadkością. A może Ervan jest spryciarzem i udaje tylko, że kupił sprzęt, by później samemu grać? Nic z tych rzeczy, ponieważ wybranka jego serca podobno także jest zapaloną miłośniczką gier.

Seserahan zakłada, że para może dogadać się wcześniej na temat kupowanych prezentów. Duet jest miłośnikami gier wideo i lubi podobno rozerwać się w meczu w Battlefield 1, więc taki zestaw prezentów wydaje się być strzałem w dziesiątkę dla obu zainteresowanych stron.

Życzymy szczęścia!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: AMD

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama