Reklama

Nowy sprzęt dla graczy od ADATA z serii XPG

​Portfolio produktów XPG wzbogaciło się o dwa nowe urządzenia - klawiaturę INFAREX K10 z podświetleniem RGB oraz mysz INFAREX M10 z przełącznikami OMRON.

INFAREX K10 to gamingowa klawiatura z dziewięcioma trybami podświetlenia RGB LED, które pozwalają na dopasowanie efektu do gry. Sprzęt wyposażony jest w 104 klawisze, a ich wytrzymałość określona jest do 10 milionów kliknięć. Sukces w wirtualnych zmaganiach zapewnić ma technologia anty-ghosting, a użytkownicy powinni zwrócić również uwagę na zaokrąglone klawisze, które oferują zwiększoną kontrolę oraz komfort w użytkowaniu urządzenia.

Obowiązkowy element każdej klawiatury z przeznaczeniem dla graczy to obecność technologii anti-ghosting, która sprawia, że w trakcie kluczowych chwil żaden z wciśniętych klawiszy nie zostanie zablokowany. W przypadku INFAREX K10 zapamiętana zostanie kolejność naciśnięcia do 26 przycisków.

Reklama

Umieszczone w górnym rzędzie przyciski multimedialne umożliwiają szybki dostęp do funkcji sterowania dźwiękiem, muzyką czy innymi efektami. Dodatkowo klawiatura wyposażona jest w blokadę klawisza “Windows", która uniemożliwia jego przypadkowe wciśnięcie.

Mysz dla graczy - INFAREX M20 charakteryzuje się nie tylko precyzją działania, ale również ergonomicznym wyglądem i podświetlanym logo XPG. Urządzenie waży 160 gram, a jego wymiary wynoszą 132 x 69 x 43.5 mm.

Mysz wyposażona jest w przełączniki OMRON z wytrzymałością do 20 milionów kliknięć. Częstotliwość próbkowania, czyli jak często wskaźnik wysyła informacje o swoim położeniu do komputera, można ustawić na jedną z trzech wartości 250/500/1000Hz. Dzięki pięciu trybom zmiany czułości kursora (od 400 DPI do 5000 DPI) narzędzie pracy gracza sprawdzi się zarówno w grach strategicznych, MMO, TPS czy w FPS. Na uwagę zasługuje dodatkowo świecące logo XPG.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama