Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Nowy model Nintendo DSi

Według japońskiego serwisu informacyjnego Nikkei jeszcze w tym roku powinniśmy spodziewać się nowego modelu konsolki Nintendo DS.

Urządzenie ma mieć wbudowany większy ekran.

Reklama

Według niepotwierdzonych jeszcze informacji w sezonie świątecznym Nintendo planuje wypuszczenie nowego modelu konsolki DSi. Urządzenie ma pojawić się na rynku japońskim i kosztować tyle samo, co dotąd - 18 900 jenów. Nowy model ma mieć wbudowany 4-calowy ekran. Będzie zatem o 3/4 cala większy od dotychczasowych.

Serwis Nikkei, który przyniósł światu tę wiadomość, twierdzi, że jest to próba skierowania produktu do starszych osób. Być może jest w tym trochę racji, ale wątpliwe jest, aby wiekowych krótkowidzów usatysfakcjonowała tak drobna zmiana wielkości wyświetlacza. Pozostałe parametry konsolki miałyby pozostać bez zmian.

Przedstawiciele Nintendo zapytani o nowy model konsolki powiedzieli: Nasza firma nie udziela wywiadów na ten temat. Uważamy artykuł za spekulację. Do tej pory podobne plotki dotyczące produktów Nintendo okazywały się prawdą. Jak zwykle więc pozostaje nam cierpliwe oczekiwanie na pojawienie się konsolki na rynku.

Dowiedz się więcej na temat: ekran | urządzenie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje