Reklama

Nowy fotel dla graczy - HomeKraft RACER RS

​Jeśli nie jesteś zawodowym graczem, który grając w grę wygrywa miliony podczas jednego LAN Party i nie stać cię na fotel gamingowy za kilka tysięcy złotych - polska firma ma dla ciebie alternatywę. Poznański HomeKraft wprowadził do swojej oferty fotel dla graczy - Racer RS.

Siadając do komputera łatwo stracić poczucie czasu, zwłaszcza teraz, kiedy na rynku pojawiają się kolejne wielkie produkcje. Spędzanie długich godzin w pozycji siedzącej nadweręża szyję i plecy przyczyniając się tym samym do przewlekłych bóli kręgosłupa, a to już podobno choroba cywilizacyjna naszych czasów. Z myślą o graczach HomeKraft zaprojektował ergonomiczny fotel o sportowym charakterze.

Racer RS został zaprojektowany ze szczególnym naciskiem na płynną regulację - zarówno wysokości (za pomocą amortyzatora gazowego), jak i specjalnie profilowanego oparcia, które zapewnia ergonomiczną pozycję przy biurku oraz odpowiednie wsparcie odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Reklama

Fotel jest również wyposażony w mechanizm tilt, który umożliwia swobodne bujanie się oraz odchylenie oparcia z blokadą. Możliwość przechylenia siedziska do tyłu zapewnia optymalne krążenie krwi i zwalnia napięcie w udach, pozwala się także zrelaksować.

Najważniejsze cechy:

  •     sportowy wygląd
  •     mechanizm tilt
  •     profilowane oparcie
  •     szerokie podłokietniki
  •     gąbka pokryta ekoskórą

Fotel Racer RS marki HomeKraft dostępny jest w cenie 399,00 zł.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy