MSI prezentuje autorskie wersje GeForce RTX 4080. Znamy ceny!

​Producenta MSI chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, ponieważ wręcz słynie z produkowania podzespołów komputerowych i peryferiów gamingowych. Dziś mamy przyjemność zaprezentować wam cztery warianty najnowszej karty graficznej NVIDIA GeForce RTX 4080.

MSI GeForce RTX 4080 Gaming Trio i Gaming X Trio

Gaming X Trio to wysoka półka, jeśli chodzi o karty graficzne i nie inaczej jest w tym wypadku. Oba modele stosują znany i uwielbiany system chłodzenia składający się z wysokiej jakości, gęsto-użebrowanego radiatora oraz trzech wentylatorów TORX Fan 5.0. Zmodernizowany układ TRI FROZR 3 wykorzystuje również płytkę wykonaną z miedzi i zestaw rurek cieplnych.

MSI zastosował w obu modelach podwójny BIOS (Silent i Gaming) i pozwala na łatwe przełączanie się między nimi. Oba modele wspierają również podświetlenie ARGB, któe dodatkowo można w każdej chwili zsynchronizować przy pomocy oprogramowania MSI Center, technologii Mysic Light Sync oraz Ambient Link. Czym się zatem różnią? Wersja Gaming Trio to nieco niższy zegar Boost.

Reklama

MSI GeForce RTX 4080 16GB SUPRIM X

MSI Suprim X to najwyższa półka jakościowa kart graficznych i udowadnia to GeForce RTX 4080 w tej konkretnej wersji. Korzysta on z coolera TRI FROZR 3S, czyli najbardziej zaawansowanego systemu chłodzenia powietrzem firmy MSI, zdolnego do najskuteczniejszego odprowadzania ciepła ze wszystkich elementów konstrukcyjnych.

Wersja Suprim X wykorzystuje dodatkowo aż 10 ciepłowodów Core Pipes współpracujących z radiatorem ze specjalnie ukształtowanymi żebrami, dla maksymalizacji przepływu powietrza, a na styku z rdzeniem znajdziemy w tym modelu komorę parową.

Suprim X to także system podświetlenia ARGB Mystic Light, którym możemy dowolnie sterować i synchronizować już z poziomu aplikacji MSI Center. Znajdziemy tu również podwójny BIOS oraz fabrycznie podniesiony względem wersji referencyjnej zegar Boost.

MSI GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC

MSI Ventus RTX 4080 3X OC to podstawowa, aczkolwiek nadal bardzo wysokiej jakości wersja wybierana przez wielu użytkowników na całym świecie. Ventus wyposażony został w trzy wentylatory TORX 4.0 oraz sporych rozmiarów aluminiowy radiator o grubości 3 slotów.

Sugerowane ceny producenta:

  • GeForce RTX 4080 16GB SUPRIM X - 7689 zł     
  • GeForce RTX 4080 16GB GAMING X TRIO - 7299 zł     
  • GeForce RTX 4080 16GB GAMING TRIO - 7049 zł     
  • GeForce RTX 4080 16GB VENTUS 3X OC - 7049 zł    
INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: MSI
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy