Reklama

Lightning Bolt 360 to nowe okulary dla graczy

​Firma Gunnar Optiks przygotowała nowy model okularów dla graczy - Lightning Bolt 360), w skrócie określany LB360. Podmiot z Kalifornii jest liderem na rynku tego typu gadżetów, z 15 latami doświadczenia w tworzeniu specjalnych szkieł oraz oprawek przeznaczonych właśnie do grania.

Wśród nowości wprowadzanych w LB360 wymieniany jest między inny specjalny kształt, który odciąża nacisk na przód głowy. Do tego opcja wymiennych części skroniowych oraz pasek ułatwiający korzystanie ze słuchawek. Do tego wymienne soczewki: do wyjścia na słońce i do grania w domu.

Jak zapewniają twórcy z Gunnar, specjalne okulary chronią oczy przed światłem emitowanym przez urządzenia elektroniczne, przed wysuszaniem gałki ocznej, a także przed krótko- i długoterminowymi efektami długiego siedzenia przed komputerem. Wszystko jest - podobno - udowodnione klinicznie.

Reklama

Nowy model debiutuje w trzech wersach: GUNNAR, 6 Siega oraz ESL. Każdy zestaw obejmuje sporo komponentów: różne opcje na skronie, trzy noski, wymienne soczewki, specjalne pudełko na wszystkie te gadżety i tak dalej. Można oczywiście także zamówić szkła korekcyjne, na receptę.

W takim przypadku musimy jednak liczyć się z dużo większym wydatkiem, na poziomie 350 dolarów. Standardowy zestaw to 130 dolarów. Sprzęt dostępny jest obecnie wyłącznie na oficjalnej stronie firmy lub w sklepach Amazon i Overlockers, co na pewno nie poprawia kwestii dostępności w Polsce.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy