Kolorowe panele dla PS5 już w sprzedaży

​Brytyjska firma o kreatywnej nazwie PlateStation 5 nie zamierza czekać na oficjalny ruch Sony i już teraz zaczęła oferować wymienne panele boczne dla konsoli PlayStation 5. Cenę ustalono na 40 dolarów (około 155 złotych), a wysyłka odbędzie się w okresie dwóch tygodni od premiery sprzętu.

Brzmi ciekawie. Producent PS5 w niedawnym materiale wideo oficjalnie potwierdził, że boczne panele będą całkiem proste do zdjęcia, przypięte tylko specjalnymi klipami - nie potrzeba nawet śrubokrętu. To wydaje się być idealną okazją na budowę i sprzedaż przeróżnych zamienników.

PlateStation ma obecnie w ofercie pięć wersji kolorystycznych: Cherry Red, Chrom, Indigo Blue, Kamuflaż oraz Matową Czerń. Wszystkie warianty mamy zarówno dla konsoli w standardowym wydaniu, jak i Digital Edition, gdzie jedna strona konsoli wygląda inaczej przez brak miejsca na napęd.

Reklama

Całość ma być wykonana z "plastiku w jakości premium", a obecnie trwają podobno negocjacje z producentami w Wielkiej Brytanii oraz w Chinach. Co dość ryzykowne, firma sama nie posiada jeszcze konsoli i bazuje po prostu na wymiarach ujawnionych przez Sony. Mamy nadzieję, że będzie pasować.

"Przed wysyłką przeprowadzimy testową instalację na PS5, by upewnić się, że jest idealnie" - dodano na Twitterze. Stąd właśnie oczekiwania na premierę konsoli, która w Wielkiej Brytanii przypada na 19 listopada - tydzień po Ameryce Północnej, Japonii, Australii, Nowej Zelandii oraz Korei Południowej.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama