Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Kingdom Hearts III doczeka się własnego modelu PS4

​Sony ogłosiło, że we współprace ze Square Enix przygotowuje unikatowy model konsoli PS4 Pro oraz pada, oba okraszone charakterystycznym wzorem i symbolami. Sprzęt wyposażono w dysk twardy o pojemności 1 TB. W zestawie bundle znajdzie się oczywiście także kopia gry.

Samą konsolę okraszono skomplikowanym malowaniem na obudowie, która jest dodatkowo zamieniona z plastiku na coś w rodzaju skóry - całkiem ekskluzywnie. Jest też emblemat serii na przedzie oraz zestaw tajemniczych symboli na samym przedzie. Tylko dla fanów.

Reklama

Jeśli o kontrolerze mowa, to stylizowany pad Dualshock 4 prezentuje się już bardziej standardowo. Innowacją jest umieszczenie specjalnego symbolu na panelu dotykowy. Poza tym otrzymujemy całkiem klasyczne urządzenie wskazujące w gustownej czerni.

Poza kopią produkcji w wydaniu Deluxe, zestaw bundle obejmuje także - na wyłączność - specjalną przypinkę od głównego bohatera, metalowe opakowanie steelbook na płyty oraz album z grafikami koncepcyjnymi, w twardej oprawie. Premiera 29 stycznia, razem z debiutem gry.

Kingdom Hearts III jest kolejną odsłoną zapoczątkowanego w 2002 roku cyklu. Głównym bohaterem serii jest Sora, który wraz z Kaczorem Donaldem i Goofym przemierza uniwersa bazujące na filmach i kreskówkach Disneya, choć nie brakuje także postacie z Final Fantasy.

Do znanych z poprzednich części cyklu światów w powstającej grze dołączy kilka nowych. Niedawno ujawniono krainę opartą na "Potworach i spółce", a wcześniej potwierdzono jeszcze obszary na podstawie produkcji "Toy Story", "Zaplatani" i "Wielka szóstka".

Dowiedz się więcej na temat: Kingdom Hearts III

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje