KFA2 z gamingowym zestawem wspierającym technologię NVIDII

​KFA2 podzieliło się informacjami odnośnie nowego zestawu gamingowego, składającego się z myszki KFA2 Slider-05b, wspierającej technologię NVIDIA Reflex, monitora KFA2 Vivance-01, kompatybilnego z technologią synchronizacji adaptacyjnej NVIDIA G-Sync oraz kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4000, które wspierają najnowsze rozwiązania w zakresie generowania obrazu przy użyciu techniki śledzenia promieni oraz skalowania obrazu i generowania dodatkowych klatek z DLSS 3.

KFA2 Slider-05b - myszka gamingowa z NVIDIA Reflex

Myszka gamingowa KFA2 Slider-05b wspiera powiedzielibyśmy, że dość rewolucyjny system optymalizacji opóźnień w celu zapewnienia użytkownikowi przewagę w rywalizacyjnych grach sieciowych, czyli NVIDIA Reflex. Taka mysz w połączeniu z monitorem wspierającym technologię synchronizacji adaptacyjnej NVIDIA G-SYNC tworzą narzędzie do pomiaru opóźnień systemu, które wykrywa nadchodzące kliknięcia myszą i mierzą czas, po jakim piksele zmieniają się na ekranie.

KFA2 Slider-05b to myszka wyposażona w sensor o rozdzielczości maksymalnej do 10 000 DPI, a jej próbkowanie wynosi nawet 1000 Hz. Posiada sześć w pełni programowalnych przycisków, lekką obudowę (całość waży zaledwie 60 gramów) i jest kompatybilna z dedykowanym oprogramowaniem sterującym.

Reklama

KFA2 Vivance-01 - monitor z NVIDIA G-SYNC

Synchronizacja adaptacyjna to jedna z tych technologii, która wywróciła świat gamingowych monitorów do góry nogami. Dziś wielu nie wyobraża sobie użytkowania tego elementu bez FreeSync czy G-SYNC, a przykładem na pozbycie się denerwujących przycięć animacji czy rozrywania obrazu na ekranie jest monitor Vivance-01 od KFA2. Jest to jednostka w pełni wspierająca synchronizację NVIDIA G-SYNC, która oferuje 27-calowy panel IPS o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli), częstotliwości odświeżania 165 Hz oraz 1-milisekundowym czasie reakcji.

Oprócz tego monitor oferuje tryb HDR i technologię podświetlenia stroboskopowego, które ma za zadanie do minimum zniwelować efekt powidoku, ghostingu czy ogólnego smużenia w najbardziej dynamicznych scenach. Sprzęt zapewnia 99% pokrycie palety sRGB i obsługuje 10-bitową głębie kolorów.

Karty graficzna NVIDIA GeForce RTX 4000 od KFA2

W ofercie KFA2 znajdziemy również autorskie wersje kart graficznych NVIDIA GeForce RTX 4000, oparte na najnowszej generacji architekturze Ada Lovelace. Wśród nich znaleźć można GeForce’a RTX 4090, 4080 oraz 4070 Ti.

Ada Lovelace zapewnia kolejny poziom wydajności, potrzebnej do generowania najlepszej możliwej grafiki niezależnie od tego, czy mówimy o standardowej rasteryzacji, czy najbardziej wymagającej technice śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Najnowsze karty graficzne KFA2 GeForce RTX 4000 są napędzane również przez usprawnione rdzenie Tensor (czwarta generacja) i akcelerator Optical Flow, przez co jest możliwe uzyskanie dostępu do DLSS 3. Ta technika pozwala generować dodatkowe klatki przy pomocy sztucznej inteligencji, drastycznie zwiększając ich ostateczną liczbę na ekranie, poprawiając przy tym płynność wyświetlanego obrazu.

KFA2 rozszerza swoją ofertę o model GeForce RTX 4070 Ti EX Gamer, który dostępny będzie w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, białym oraz różowym. Mamy zatem do czynienia nie tylko z funkcją 1-Click OC, która oferuje łatwy sposób na podkręcenie karty graficznej, ale też stylowy wygląd.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: KFA2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama