Reklama

KFA2 prezentuje karty graficzne GeForce RTX 4070 Ti

​KFA2 zaprezentował właśnie swoje wersje dla modelu GeForce RTX 4070 Ti, którego premiera odbyła się wczoraj. W portfolio pojawiły się EX Gamer, SG i ST.

GeForce RTX 4070 Ti Ex Gamer

GeForce RTX 4070 Ti EX Gamer to pierwsza karta graficzna KFA2 EX Gamer z serii GeForce RTX 40, napędzanej ultrawydajną architekturą Ada Lovelace. Ta zapewnia obsługę technik NVIDIA DLSS3 i pełnego ray tracingu, a za sprawą dedykowanego oprogramowania KFA2 Xtreme Tuner Plus oferuje jednocześnie taktowanie zegara OC 1-Click do 2625 MHz. Jeśli chodzi o konstrukcję zasilania i wydajność, karta GeForce RTX 4070 Ti EX Gamer wykorzystuje najnowsze 16-pinowe złącze PCIe Gen5, które jest w stanie dostarczyć więcej mocy i odblokować większy potencjał podkręcania.

Zastosowano tutaj ulepszony system chłodzenia Tri-Wings wykorzystujący wentylatory WINGS 2.0, mające za zadanie odprowadzać nagromadzone ciepło z rozbudowanego, połączonego ciepłowodami aluminiowego radiatora. Wentylatory te wykorzystują podwójną konstrukcję łożysk kulkowych, których żywotność wydłużona została o 67% względem poprzedników, co pozwala na dłuższą pracę. EX Gamer pojawią się aż w trzech wariantach kolorystycznych - czarnym, białym i różowym, co powinno umożliwić duży zakres personalizacji wymarzonego zestawu komputerowego. Oczywiście znajdziemy tutaj podświetlenie ARGB, z opcją dostosowania w oprogramowaniu Xtreme Tuner Plus.

Reklama

GeForce RTX 4070 Ti SG i ST

W tym samym momencie na rynek trafiają dwie kolejne wersje układu GeForce RTX 4070 Ti. Oferują one efektywne chłodzenie, oryginalne wzornictwo oraz w wersji SG - podświetlenie ARGB. Obie karty graficzne GeForce RTX 4070 Ti są wyposażone w 12 GB pamięci GDDR6X ze 192-bitowym interfejsem i 7680 rdzeni CUDA, ale jeśli chodzi o taktowanie w trybie Boost, GeForce RTX 4070 Ti SG oferuje jeszcze bardziej imponujące prędkości, dochodzące do 2685 MHz, a to dzięki prostemu podkręcaniu OC 1-Click dostępnemu za pośrednictwem dedykowanego oprogramowania KFA2 Xtreme Tuner Plus.

W tych konstrukcjach znalazło się miejsce dla wentylatorów WINGS 2.0 i rozbudowanego systemu chłodzenia, czyli połączenia gęsto użebrowanego radiatora z rurkami cieplnymi. Ma to zagwarantować nie tylko niskie temperatury, ale także wysoką kulturę pracy.

Wszystkie wersje KFA2 GeForce RTX 4070 Ti sprawdzą się w hi-endowych zestawach komputerowych, czyli stanowiskach, które bezpośrednio współpracują z monitorami o wysokiej rozdzielczości. Zapewnią wydajność zarówno w grach nastawionych na rywalizację sieciową oraz tych najbardziej wymagających - z ray tracingiem i DLSS.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: KFA2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama