Reklama

Genesis otwiera się na Europę

​Produkty marki Genesis były dotychczas dostępne u lokalnych sprzedawców. Od teraz fani mogą je kupować bezpośrednio od producenta. Sklep Genesis jest już dostępny, a w nim pełny wachlarz akcesoriów. Wysyłka w 48 godzin, szereg form płatności i dostawy, wśród których każdy powinien znaleźć dogodną dla siebie.

Firma Genesis udostępniła właśnie swoją platformę sprzedażową. Jest ona dostępna dla mieszkańców państw europejskich, a wysyłka akcesoriów odbywa się z Polski. Fani znajdą w sklepie pełną ofertę marki, co pozwala skompletować gamingowy zestaw w jednym miejscu. Do tego dochodzą rozmaite promocje, które dają szansę na kolejne oszczędności czy to na sprzęcie, czy na dostawie.

Reklama

Sklep Genesis pozwala na wybór dogodnych form płatności i wysyłki. Mniejsze gadżety można zamawiać do paczkomatów InPostu. Większe dostarczą z kolei kurierzy. Do wyboru są Pocztex48 i DPD. Zamówienia można opłacić za pośrednictwem systemu PayU, poprzez tradycyjny przelew oraz za pobraniem. Ta ostatnia opcja jest jednak dostępna wyłącznie w przypadku wysyłki kurierskiej.

Konsumenci z innych krajów Europy mogą uregulować należność za pomocą platformy Stripe, również w walucie euro. Wysyłka jest wówczas realizowana za pośrednictwem firmy FedEx.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje