Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Genesis HX60 - przydatny sprzęt na uszach każdego gracza

Genesis HX60 to słuchawki dla graczy, które powinny zaspokoić potrzeby nawet wybrednych użytkowników.

Genesis HX60 to rozwiązanie, którego możliwości nie kończą się na dostarczeniu wysokiej jakości dźwięku. Zastosowany przez producenta system Audio 7.1 pozwala na precyzyjne określenie źródła docierania odgłosów, co ma niebagatelne znaczenie w przypadku gier sieciowych (przede wszystkim - strzelanek). To wyraźna przewaga nad graczami, którzy zadowalają się urządzaniami w mniejszym stopniu dostosowanymi do gamingu.

Reklama

Grafitowo-czerwone, podświetlane diodami LED słuchawki Genesis HX60 prezentują się bardzo nowocześnie. Nauszniki wykonano z miękkiego i przyjemnego materiału, a pałąk z twardego, solidnego plastiku, choć od wewnętrznej strony wykończono go pianką, tak aby nie uwierał nawet podczas dłuższych sesji przed komputerem czy konsolą.

Słuchawki wzbogacono oczywiście także o mikrofon. Z urządzenia wydobywa się kabel o długości 2,5 milimetra, który podpinamy do gniazda USB. Przewód posiada oplot tekstylny, dzięki czemu naprawdę trudno go splątać.

Dźwięk generowany przez Genesis HX60 jest naprawdę na dobrym poziomie. Słuchawki cechują się szerokim pasmem przenoszenia (20-20000 Hz) oraz dynamiką głośników na poziomie 117 dB (odznaczają się one także zadowalającą impedancją).

Producent wyposażył urządzenie w dodatkową kartę dźwiękową, która pozwala na dostosowanie paramterów brzmienia do naszych upodobań. Wszystkich zmian dokonujemy za pomocą specjalnego kontrolera. Jest to szybkie i łatwe.

Kolejną zaletą słuchawek Genesis HX60 jest ich cena. Sugerowana przez producenta cena to 119 złotych, ale w sklepach internetowych można je kupić już za nieco ponad 100 złotych. W tej kwocie naprawdę trudno byłoby o urządzenie, które zapewniłoby lepszy dźwięk w grach i byłoby zarazem tak wygodne oraz atrakcyjne wizualnie. Nieważne, jak dużo gramy i w jakie gry - Genesis HX60 powinny spełnić nasze wymagania.

Poniżej kilka danych technicznych dotyczących Genesis HX60:

  • system audio: Virtual 7.1
  • pasmo przenoszenia: 20-20000 Hz
  • dynamika głośników: 117 dB
  • komunikacja: przewodowa, złącze USB 2.0
  • długość przewodu: 2,5 metra; oplot tekstylny
  • podświetlenie LED
  • dodatkowa karta dźwiękowa
  • wbudowany mikrofon
  • regulacja głośności za pomocą pilota
Dowiedz się więcej na temat: Natec

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje