Reklama

Gamer Advantage z ofertą dla graczy, którzy chcą zadbać o wzrok

​Jeśli spędzasz dużo czasu przed komputerem - przy grach wideo, ale także przy pracy czy innych formach rozrywki - powinieneś zainteresować się produktem Gamer Advantage.

Na co dzień w kontekście akcesoriów dla graczy pisze się i mówi przede wszystkim o klawiaturach, myszach, padach czy headsetach. Niemal nikt nie zwraca uwagi na gadżety, których celem jest nie zwiększenie precyzji strzałów w FPS-ach czy poprawa wyglądu gamingowego stanowiska, tylko dbałość o nasze zdrowie. Inna sprawa, że takich produktów na rynku nie ma zbyt wiele. Na szczęście z pomocą przychodzi firma Gamer Advantage, która wprowadziła na rynek rozwiązania wspomagające nasz wzrok.

Gamer Advantage to producent akcesoriów dla graczy (i nie tylko), dzięki którym unikniecie szkodliwych skutków spędzania setek godzin przed komputerem - zarówno w perspektywie krótko-, jak i długoterminowej. Sztandarowym produktem w jego ofercie są okulary zapewniające ochroną oczu przed światłem niebieskim (ograniczają je w 42 proc., podczas gdy większość tego typu rozwiązań osiąga wynik poniżej 9 proc.), a jednocześnie pozwalające cieszyć się niezakłóconą zbytnio paletą kolorów (zmiana percepcji barwowej to jeden z większych problemów w przypadku tego typu okularów).

Reklama

Gamer Advantage - dodatkowe akcesoria warte uwagi

Co ciekawe, okulary te są sprzedawane wraz z nakładkami przeciwsłonecznymi, tak więc kupując jeden produkt, otrzymujemy rozwiązanie na każdą porę roku i na każde warunki. Warto wyposażyć się także w spray czyszczący, spray zapobiegający powstawaniu mgiełki na szkłach oraz w specjalną ściereczkę do czyszczenia. Gamer Advantage wprowadził też do oferty witaminy wspomagające pracę naszego zmysłu wzroku, a jednocześnie zwiększające odporność.

Ceny okularów Gamer Advantage zaczynają się od niespełna 80 dolarów. Za zestaw suplementów wystarczający na 30 dni zapłacicie 25 dolarów.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy