Reklama

Gamdias Aegis GST1100 – wielofunkcyjny uchwyt na słuchawki

Gamdias wprowadza na rynek Aegis GST1100 - montowany na monitorze wielofunkcyjny uchwyt na słuchawki.

Dobre słuchawki to podstawowy element wyposażenia każdego gracza. Możliwość komunikacji z członkami zespołu i wysoka jakość dźwięku odgrywają niebagatelną rolę podczas rozgrywek, zarówno tych amatorskich, jak i profesjonalnych. Wiele z dostępnych na rynku słuchawek stworzonych z myślą o graczach cechuje się dużymi rozmiarami, co rodzi problem ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do przechowywania tak gabarytowego akcesorium.

W odpowiedzi na tę potrzebę projektanci firmy Gamdias stworzyli Aegis GST1100. Urządzenie łączy w sobie 3 funkcje: obrotowego uchwytu na słuchawki, huba USB oraz rozwiązania umożliwiającego zapanowanie nad plączącymi się kablami. Wielofunkcyjny Aegis montuje się na monitorze za pomocą taśm 3M. Gwarantują one łatwą i szybką instalację i równie bezproblemowy demontaż uchwytu. Dzięki 1,5-metrowemu przewodowi, Aegis można bez problemu zainstalować na dowolnym monitorze. Aegis GST1100 wyposażono w 4 porty USB, pozwalające na łatwe podłączanie sprzętu.

Reklama

Gamdias Aegis GST1100 to rozwiązanie, które znacznie poprawia organizację stanowiska komputerowego, co powinni docenić zarówno gracze, jak i osoby korzystające z komputera do pracy.

Uchwyt Gamdias Aegis GST1100 dostępny jest na polskim rynku za 129PLN.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy