Reklama

Fotel Genesis SX33 na ratunek dla twoich pleców

​Gracz powinien zadbać nie tylko o dobry sprzęt do grania, ale także o... wygodną pozycję przed komputerem bądź konsolą.

Jeśli spędzamy godziny przy naszych ulubionych tytułach, warto zastanowić się nad zakupem wygodnego fotela. Nie musi on być wcale bardzo drogi. Oczywiście za fotel dla gracza z prawdziwego zdarzenia nie może kosztować tyle, co krzesło kuchenne, ale też nie musimy wydawać na niego fortuny. Dowodem na to jest Natec Genesis SX33, który można kupić za niecałe 700 złotych. W tej cenie otrzymujemy naprawdę znakomity produkt, który powinien służyć nam przez długie lata. Ale pomówmy o szczegółach...

Natec Genesis SX33 został wykonany z połączenia skóry ekologicznej, nylonu oraz plastiku i jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych - czerwono-czarnej oraz niebiesko-czarnej. Pierwsza prezentuje się o wiele bardziej widowiskowo, z kolei druga będzie bardziej odpowiednia dla osób preferujących stonowane barwy.

Reklama

Producent postąpił bardzo dobrze, wykonując siedzisko fotela (jego środkową część) z innego materiału niż skóra, co byliśmy w stanie docenić w szczególności teraz, przy ponad 30-stopniowych upałach. W takich warunkach do skóry moglibyśmy się po prostu przyklejać i ponadprzeciętnie pocić.

Natec Genesis SX33 to produkt przeznaczony dla osób o wadze do 120 kilogramów. To wystarczy, aby utrzymać zdecydowaną większość graczy. Podstawa fotela jest solidna, a po podłodze porusza się on na pięciu nylonowych kółkach. Genesis SX33 został także wzbogacony o opcjonalną poduszkę dla odcinka lędźwiowego, którą możemy też przenieść wyżej, a regulacja siedziska pozwala na obniżanie go i podnoszenie w granicy 5-6 centymetrów, co było dla nas w zupełności wystarczającym rozwiązaniem.

Po złożeniu fotela i skorzystaniu z niego po raz pierwszy od razu poczuliśmy, że to jest to. Natec Genesis SX33 jest bardzo dobrze wyprofilowany i siedzi się w nim dokładnie tak, jak powinno - stabilnie, miękko, komfortowo.

Ponadto doceniliśmy grube i przyjemne w dotyku podłokietniki, które sprawdzają się szczególnie dobrze podczas krótkich przerw w graniu (tak, Natec Genesis SX33 to fotel, który nadaje się świetnie do relaksu!), ale także wtedy, gdy opieramy łokcie, grając na padzie (czyli w pozycji, w której spędza się większość czasu).

Większość graczy, których znamy, gra na pecetach i konsolach, siedząc na sofach czy standardowych fotelach. Nikt spośród nich nie pomyślał nigdy o zakupie fotela dla gracza z prawdziwego zdarzenia, tymczasem to jedna z lepszych koncepcji, jakie można sobie wyobrazić. Tym bardziej, że za jej realizację - jak już wspomnieliśmy - nie trzeba płacić czterocyfrowych kwot. 650-700 złotych wystarczy, aby kompletnie zmienić komfort grania.

Jeżeli spędzacie godziny przy komputerze bądź przy konsoli, koniecznie rozważcie zakup dobrego fotela, takiego jak na przykład przetestowany przez nas Natec Genesis SX33.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy