Deepcool Matrexx 40 3FS - niewielka forma, duże możliwości

​Deepcool Matrexx 40 3FS to obudowa, która ma skraść serca osób budujących małe PC. Za niewielkie pieniądze otrzymamy dobrze wentylowaną konstrukcję, która oferuje w standardzie trzy wentylatory LED i front typu mesh.

Deepcool Matrexx 40 3FS to obudowa micro-ATX, która ma oferować spore możliwości w niewielkiej formie i cenie. Projektanci skupili się tu na optymalnej wentylacji i funkcjonalnej przestrzeni. Front to panel typu mesh, przez który do wnętrza tłoczą powietrze dwa fabryczne wentylatory z podświetleniem LED. Z tyłu znajduje się trzeci, który usuwa je na zewnątrz i również ma trójkolorową iluminację.

Przez wypełniające boczną ściankę okno z hartowanego szkła można podziwiać efekty świetlne i pozostałe podzespoły. A miejsca jest dość także na high-endowe komponenty. Deepcool Matrexx 40 3FS pozwala na montaż kart graficznych o długości do 320 mm. Fani aktywnych coolerów CPU mają do dyspozycji 165 mm przestrzeni. Można też pokusić się o chłodzenie AiO. Wewnątrz jest miejsce na trzy chłodnice. Dwie z nich mogą mieć do 280 mm długości. Alternatywnie, do trzech fabrycznych śmigieł można dołożyć kolejne trzy.

Reklama

Obudowa Deepcool Matrexx 40 3FS ma miejsce na cztery dyski - dwa 2,5" i dwa 3,5". Osoby, które postawią na nośniki w formacie M.2 mogą z kolei zdemontować klatkę przeznaczoną dla tradycyjnych nośników. Na karty PCI-Express przewidziano cztery sloty. Na górnej ściance znalazł się panel I/O, który obejmuje dwa porty USB (3.0 i 2.0) oraz złącze audio. Całość wykonano ze stali SPCC, hartowanego szkła i tworzywa sztucznych.

Obudowa Deepcool Matrexx 40 3FS została wyceniona na około 200 zł. Do sklepów powinna trafić w ciągu kilku najbliższych dni.

INTERIA/materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: Deepcool

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy