Creative Zen Air - dokanałowe słuchawki na każdą okazję i kieszeń

​Creative Zen Air to słuchawki dokanałowe, które oferują komfort, wyjątkową jakość dźwięku i nowoczesny design. "A ile trzeba za to zapłacić?!" - spyta ktoś.

Słuchawki Creative Zen Air charakteryzują się eleganckim i minimalistycznym designem. Wykonano je z tworzywa, które zarazem nadaje im luksusowy wygląd oraz sprawia, że są lekkie i wytrzymałe. Nie musicie się raczej obawiać, jeśli wrzucicie je luzem do kieszeni, mieszczącej w tym samym czasie także klucze do mieszkania i portfel.

Creative Zen Air mieszczą się w praktycznym, równie stylowym etui, które służy, rzecz jasna, także do ładowania słuchawek. W opakowaniu znalazły się silikonowe nakładki w trzech rozmiarach, dzięki czemu każdy powinien dopasować produkt do anatomii swoich uszu.

Reklama

Creative Zen Air oferuje wyjątkową jakość dźwięku dzięki przemyślanej konstrukcji akustycznej oraz zastosowaniu wysokiej jakości przetworników neodymowych o średnicy 10 mm. Słuchawki mają zrównoważony profil dźwiękowy z wyraźnymi wysokimi tonami, ciepłymi średnimi tonami oraz głębokim basem. W rezultacie słuchawki świetnie sprawdzają się w różnych gatunkach muzycznych, od muzyki klasycznej po elektroniczną. Z powodzeniem wykorzystacie je też do rozmowy z klientem czy do grania na smartfonie.

Creative Zen Air są wyposażono w funkcję aktywnej redukcji szumów (ANC), która skutecznie tłumi dźwięki otoczenia, co pozwala na pełne zanurzenie się w muzyce bądź rozmowie.  Jeśli jednak w danej sytuacji wolelibyście nie odcinać się  całkowicie od otoczenia, przyda się tryb Ambient. Wbudowane mikrofony dają radę - podczas testów nie zdarzyło mi się, aby rozmówca musiał dopytywać, co właśnie powiedziałem. Jako ciekawostkę dodam, że dwa mikrofony służą do rejestrowania głosu, a dwa dodatkowe jedynie zbierają szumy z tła - te, które później są usuwane za pomocą ANC.

W przypadku słuchawek bezprzewodowych jedną z najważniejszych funkcji jest - a jakże - wydajność baterii. Creative Zen Air pod tym względem wypada naprawdę przyzwoicie. Na jednym ładowaniu możecie liczyć na pięć do sześciu godzin pracy. A jeśli dodatkowo naładujecie do pełna etui, łączny czas użytkowania wydłuży się nawet do osiemnastu godzin. Ładowanie etui może odbywać się zarówno po kablu, jak i bezprzewodowo.

Creative Zen Air wykorzystacie w połączeniu praktycznie z dowolnym urządzeniem posiadającym łączność Bluetooth. Może to być smartfon, tablet, konsola, telewizor, a także komputer - zarówno z Windowsem, jak i MacBook.

Słuchawki dokanałowe Creative Zen Air to atrakcyjna propozycja dla osób poszukujących uniwersalnych rozwiązań. W towarzystwie tego zestawu z powodzeniem pogracie na smartfonie, aby następnie udać się na konferencję online z klientem, a wieczorem pobiegać przy wtórze ulubionego wokalisty. A to wszystko w cenie... około 200 złotych. Czy to nie brzmi bardzo dobrze? Ano, nomen omen, brzmi!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Creative

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy