Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Asus ROG Zephyrus S GX502GV - test gamingowa laptopa w formacie ultrabooka

Wydajność

Nie bez znaczenia jest tu również wysoka gamingowa wydajność nowego Zephyrusa - kombinacja CPU utrzymującego taktowanie na poziomie ok. 4 GHz i GeForce’a RTX 2060 pozwala na odpalenie większości nowych gier na maksymalnych ustawieniach i utrzymanie 60 klatek na sekundę.

Podsumowanie

Reklama

Podsumowując, Asus ROG Zephyrus S GX502GV to naprawdę fenomenalna konstrukcja, która nie tylko świetnie wygląda i pozwala na zabranie wszędzie bez większego obciążenia naszego bagażu, ale i oferuje najnowocześniejsze podzespoły, których pozazdrościć może jej wiele stacjonarek. Nie da się jednak ukryć, że tak wysoka wydajność w formie lekkiego i cienkiego laptopa musi zostać czymś okupiona - w tym wypadku są to z pewnością cena zaczynająca się od 8999 PLN oraz kiepska kultura pracy, bo laptop podczas intensywnego użytkowania jest po prostu nieprzyjemnie głośny i ciepły.  Nie zmienia to jednak faktu, że Zephyrus ma w sobie to coś, co sprawia, że każdy gracz z radością przywitały go na swoim biurku, a na każdą z jego wad przypada co najmniej kilka zalet.

Zapraszamy do sprawdzenia rozszerzonej wersji recenzji na wortalu ITHardware.pl, gdzie znajdziecie więcej wyników, a także bardziej zaawansowane podejście do tematu, którym rozwiejemy (mamy nadzieję) wszelkie potencjalne wątpliwości. Zapraszamy również do komentowania, nasi redaktorzy z chęcią podejmą dyskusję i pomogą w wypadku pytań.

Dowiedz się więcej na temat: Asus

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje