Arena Domination - recenzja

​Lubisz gry sieciowe? Szukasz dynamicznej i emocjonującej rozrywki zupełnie za darmo? Wypróbuj Arenę Domination!

Autorzy tej gry - studio Huuuge Games - zachęcają do zabawy, twierdząc, że to najlepsze miejsce do rozgrywania szybkich sieciowych bitew w klimacie fantasy. Nie potrafię stwierdzić jednoznacznie, że rzeczywiście jest najlepsze, ale z całą pewnością jedno z najlepszych.

Arena Domination to połączenie gry strategicznej i arena brawlera, osadzone w uniwersum fantasy. Podczas zabawy nie tylko ścieramy się w widowiskowych potyczkach, ale także planujemy taktykę tak, by zaskoczyć przeciwnika, rozwijamy posiadane jednostki oraz rozbudowujemy bazę. Włączając produkcję Huuuge Games, możecie spodziewać się dużego powiewu świeżości.

Reklama

Na polu walki kierujemy naszym bohaterem, ale jest on tylko jednym z elementów całej układanki. Na planszy rozmieszczamy wieże, ściany oraz tzw. spawnery, z których wydostają się jednostki kontrolowane przez sztuczną inteligencję i walczące za nas. Chcąc ograć przeciwnika, musimy wykazać się inteligencją i sprytem. A z czasem zdobywać coraz to nowe jednostki i rozwijać je, by jeszcze lepiej radziły sobie z wrogiem.

W Arenie Domination trudno o nudę. Nie tylko dlatego, że same walki są emocjonujące i każda kolejna przebiega inaczej niż poprzednie, ale także z powodu różnego rodzaju dodatkowych opcji. Gra pozwala nam personalizować awatara, przyłączać się do gildii, dzielić się surowcami, wykonywać questy (dzienne oraz tygodniowe), komunikować się z innymi graczami... A jeśli lubicie wyzwania, rzućcie okiem na globalne oraz lokalne rankingi. Chcecie znaleźć się w czołówce? Łapcie za smartfony i czym prędzej rozpoczynajcie waszą drogę na szczyt!

Huuuge Games to studio znane z dbałości o oprawę audiowizualną swoich gier. Nie inaczej jest w przypadku Areny Domination. Komiksowa stylistyka i jaskrawa kolorystyka dobrze się ze sobą komponują i sprawiają, że jeszcze przyjemniej spędzamy czas. Autorzy opracowali też płynne animacje postaci oraz widowiskowe efekty specjalne, towarzyszące różnego rodzaju atakom. Z kolei udźwiękowienie podkreśla bitewny charakter rozgrywki.

Arenę Domination można pobrać zupełnie za darmo. Gra zawiera system mikrotransakcji, ale nie jest on tak nachalny, by zniechęcał do dalszej zabawy. Przeciwnie, można bawić się bardzo długo, nie odczuwając jakiejkolwiek potrzeby wyciągania karty kredytowej. Produkcja Huuuge Games jest dostępna zarówno w wersji na Androida, jak i na urządzenia z iOS-em - iPhone'y oraz iPady.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama