PlayStation 4

PlayStation 4: Było... i nie ma. Udało wam się?

​Nie minęło wiele czasu, a PlayStation 4 próżno już szukać w Polsce. Konsole rozeszły się jak ciepłe bułeczki, największe sieci rozkładają ręce, a nawet nie wszyscy, którzy złożyli pre-order, doczekali się wymarzonego urządzenia.

Obdzwoniliśmy wszystkie największe sieci w Polsce, a z rozmów wynika jedno - PS4 zeszło z półek zwartym, tłumnym ruchem.

Całkowitą niedostępność oznajmił Empik, a Media Markt i Saturn wyprzedały wszystko i czekają na nowy rzut 6 grudnia.

Media Expert nie przyjmuje zamówień przez sieć i wygląda to ogólnie słabo, ale dla pewności warto pytać w poszczególnych sklepach.

Komputronik dostał wyjątkowo skromny przydział, nie mogąc zrealizować wszystkich pre-orderów i spodziewa się kolejnej dostawy przed Świętami.

Reklama

Sklepy Sony Centre do końca roku obsługują zamówienia przedpremierowe, a w salonach konsole pojawią się dopiero po nowym roku.

Muve.pl ostatecznie nie dostało konsol w ogóle i nie ma konkretnych informacji o liczbie zamówień, czasie najbliższej dostawy i spodziewanej puli "peesczwórek".

Światełko nadziei rozjaśniło przez chwilę RTV EURO AGD, mówiąc mi przez telefon o ostatnich sztuki zestawu z Killzone: Shadow Fall do zamówienia przez sieć, jednak uciekły one zanim zdążyłem odłożyć słuchawkę. Udało się za to obsłużyć pre-ordery, a następna dostawa także w okolicach 6 grudnia.

Ultima także rozłożyła ręce, zapowiadając nowy przydział konsol za ok. dwa tygodnie. Może jednak się zdarzyć, że spóźnialscy pre-orderowicze będą pierwsi w kolejce.

W wielkich sieciach często jednak nie wie lewica, co robi prawica, a przepływ informacji jest zaburzony. Dawajcie więc znać, co widzieliście na polu bitwy - udało wam się zamówić konsole? Widzieliście niesprzedane jeszcze egzemplarze dziś na zakupach?

CD Action
Dowiedz się więcej na temat: PlayStation 4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy