Reklama

Wirus 2: Uwaga! Nadciąga epidemia

​Sytuacja jest krytyczna. Do Polski dotarł wysoce zaraźliwy wirus, liczba ofiar lawinowo wzrasta. Badania wykazały, że źródłem epidemii jest zmutowana wersja wirusa, z którym walczono w Polsce zimą 2018 roku. Wszyscy byli przekonani, że niebezpieczeństwo zostało zażegnane, jednak... wirusy ewoluowały!

Wszystko zaczęło się rok temu w szpitalu w Leśnej Dziurze. Laboranci odkryli, że eksperymentalne hodowle wirusów wydostały się z budynku i stały się przyczyną licznych zachorowań. Wybuchła panika. Na szczęście, po długiej walce, udało się powstrzymać rozprzestrzenianie się choroby. Tym razem sytuacja jest poważniejsza.

Dalsze badania próbek przechowywanych w laboratorium ujawniły, że wirusy się zmutowały i stały się jeszcze bardziej odporne i agresywne. Wobec tego nowego zagrożenia, tradycyjne metody leczenia okazują się być teraz bezużyteczne. Aby zniszczyć zmutowane wirusy, konieczne jest zastosowanie szczepionek eksperymentalnych.

Reklama

Zadaniem graczy jest opanowanie obecnej epidemii i powstrzymanie zmutowanych wirusów przed przedostaniem się do populacji. Wymieniaj karty z innymi graczami, wrzucaj wirusy do kwarantanny i nie zapomnij ubrać kombinezonu ochronnego. Z pomocą przyjdzie Ci zupełnie nowy organ bioniczny, odporny na wszystkie rodzaje wirusa. Uważaj jednak na zawistnych rywali, którzy chcą, aby to na nich spłynęły sława i wdzięczność ludzkości. Z pewnością będą starali się utrudnić Ci zadanie, stale sabotując Twoją pracę. Nie daj się i pomóż nam uratować świat przed nową epidemią.

Informacje o grze:

  • Wiek: 8+
  • Liczba graczy: 2-6
  • Czas rozgrywki: 20 minut

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy