Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Życie na Dzikim Zachodzie w nowym zwiastunie Red Dead Redemption 2

​Zgodnie z wcześniejszymi obietnicami, Rockstar opublikował nowy - drugi - zwiastun Red Dead Redemption 2, czyli kontynuacji cyklu osadzonej na Dzikim Zachodzie.

Odpowiedzialni za projekt developerzy ujawnili, że głównym bohaterem produkcji jest Arthur Morgan - członek gangu Dutcha van der Linge. Przestępcy "napadają, kradną i zabijają, aby przetrwać w surowym, bezkresnym sercu Ameryki".

Reklama

Ugrupowanie pojawiło się już w poprzedniej części - do bandy należał John Marston, którym gracze kierowali w odsłonie cyklu z 2010 roku. To może oznaczać, że akcja gry toczy się przed wydarzeniami przedstawionymi w oryginalnym Red Dead Redemption. Nie jest to jednak do końca jasne.

Zwiastun prezentuje kilka różnych scen, które najprawdopodobniej wygenerowano na silniku produkcji. Pokazano między innymi rozmowy z różnymi postaciami, napad na pociąg, bójki na pięści, polowanie na zwierzęta, łapanie koni na lasso oraz oczywiście strzelaniny.

Nadal nie podano dokładnej daty premiery gry. Na razie wiadomo, że Red Dead Redemption 2 powinno ukazać się wiosną przyszłego roku na dwóch platformach sprzętowych - konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Wspomniany wyżej zwiastun można obejrzeć poniżej:

Dowiedz się więcej na temat: Red Dead Redemption 2

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje