Reklama

Zwiastun z okazji premiery Shadow Warrior 2

​Dzisiaj na półki sklepowe trafił Shadow Warrior 2 - kontynuacja wydanej trzy lata temu gry, która z kolei była odświeżoną wersją klasyka z 1997 roku. W związku z tym twórcy tytułu opublikowali nowy zwiastun projektu.

Za powstanie produkcji odpowiadają developerzy z polskiego studia Flying Wild Hog, które ma na koncie między innymi Hard Reset. Akcja osadzona jest pięć lat po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwszej odsłonie cyklu.

Ponownie wcielamy się w Lo Wanga, który pracuje jako samotny najemnik dla gangsterów z lokalnej Yakuzy. Jak nietrudno się domyślić, bohaterowi po raz kolejny przychodzi zmierzyć się z szeregami demonów.

Rozgrywka nie uległa większym zmianom. Tak jak w pierwszej części, w trakcie starć z przeciwnikami protagonista może korzystać nie tylko z broni palnej, ale i białej - spustoszenia w szeregach wrogów dokonuje więc z pomocą pistoletów, strzelb, działek laserowych, mieczy oraz łuków.

Reklama

Opublikowany zwiastun jest pochodzącym z gry intrem, w którym przedstawiono postacie, jakich spotkamy podczas zabawy. Jest więc i sam Lo Wang, a także Kamiko - młoda dziewczyna, której dusza zostaje przeniesiona do ciała głównego bohatera.

Shadow Warrior 2 dostępne jest na razie tylko na PC. W planach są też wersje konsolowe, które powinny ukazać się na początku przyszłego roku. dokładnej daty premiery jednak nie podano. Wspomniany trailer można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje