Zwiastun Onrush pokazuje różne maszyny

​Firma Codemasters opublikowało nowy zwiastun Onrush - projektu od byłych pracowników studia Evolution, które odpowiadało za serię Motorstorm i grę Driveclub. Nagranie skupia się na pojazdach, które pojawią się w tytule.

Maszyny z powstającej produkcji twórcy podzielą na osiem klas. Każdy z rodzajów środków transportu - nie tylko auta, ale również motocykle - wyróżni  wyróżni się unikalnymi dla siebie zdolnościami, przydatnymi w zmaganiach z oponentami.

Przykładowo pojazdy typu Blade dysponują Firewall, które wygeneruje ślad energii niszczący pozostających w tyle oponentów. Wozy Enforcer skorzystają zaś z umiejętności Shutdown, która po uderzeniu w samochód rywala tymczasowo zablokuje u delikwenta opcję skorzystania z dopalacza.

Reklama

Natomiast maszyny Titan zrobią użytek z Blockade - zdolności pozwalającej zrzucić specjalne blokady spowalniające wrogow. Otrzymają też dostęp do Shield, czyli tarczy chroniącej znajdujących się w pobliżu sojuszników z drużyny.

Gra stawia na zręcznościową rozgrywkę. Nie zabraknie więc możliwości wykonywania prowadzonymi pojazdami zróżnicowanych akrobacji i fikołków, bardzo często przeczących prawom fizyki. Gracze staną przed zadaniem nie tyle dotarcia do mety na pierwszym miejscu, co wyeliminowaniu przeciwników.

Onrush zadebiutuje 5 czerwca. Tego dnia gra pojawi się na dwóch platformach sprzętowych - Xbox One i PlayStation 4. W planach jest jeszcze wersja PC, ale na razie nie wiadomo, kiedy ujrzy światło dzienne. Wspomniany zwiastun produkcji koncentrujący się na pojazdach można obejrzeć poniżej:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Onrush

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama