Reklama

Zwiastun Conan Exiles odlicza do premiery pełnej wersji

​Firma Funcom udostępniła nowy zwiastun Conan Exiles - nastawionej na sieciowe zmagania gry osadzonej w uniwersum wykreowanym przez Roberta. E. Howarda. Trailer przypomina o zbliżającej się premierze pełnej wersji tytułu.

W produkcji gracze wcielają się w stworzoną przez siebie postać. Celem jest przetrwanie w nieprzyjaznym świecie, gdzie niebezpieczeństwo stanowią nie tylko przeciwnicy sterowani przez sztuczną inteligencję, ale też inni uczestnicy zabawy.

W tytule znalazła się możliwość wybudowania własnej fortecy służącej za schronienie dla prowadzonego bohatera. Należy jednak uważać ponieważ bazę mogą zaatakować pozostali użytkownicy, choć oczywiście my też możemy przypuścić szturm na siedzibę rywali.

Warto zaznaczyć, że w obronie własnych włości przed najeźdźcami graczy wesprą sojusznicy z danego klanu. W przypadku niedoboru towarzyszy, zainteresowani skorzystają z pomocy niewolników chwytanych podczas rozgrywki.

Reklama

Pełna wersja Conan Exiles zadebiutuje na początku przyszłego miesiąca - 8 maja. Tego dnia pojawi się na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4. Na dwóch pierwszych platformach od 2017 roku dostępna jest wczesna edycja gry.

Wspomniany zwiastun odliczający do premiery można obejrzeć poniżej:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama