Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zręcznościowe Steep dostępne za darmo na PC

​Prezent od Ubisoftu: gra Steep z 2016 roku jest obecnie dostępna za darmo na PC. Wystarczy zalogować się na konto w programie Uplay i skorzystać z odpowiedniego odnośnika. Warto się jednak pośpieszyć, ponieważ promocja obowiązuje jeszcze tylko do najbliższego wtorku, do 21 maja.

Tytuł wyprodukowany przez oddział Ubisoftu we francuskim Annecy traktuje o zimowych dyscyplinach sportowych. W trakcie rozgrywki bierzemy udział w takich zawodach, jak jazda na snowboardzie czy skoki na paralotni. Nie zabrakło oczywiście opcji rywalizacji z innymi graczami.

Reklama

Tytuł był już jakiś czas temu dostępny bez dodatkowych opłat na PlayStation 4 w ramach subskrypcji PS Plus, więc jest tylko sprawiedliwe, że skorzystać mogą teraz także posiadacze PC. To zostawia zwolenników Xbox One na pokonanym polu, lecz może i dla nich znajdzie się w przyszłości opcja.

Gra na pierwszy rzut oka przypomina próbę nawiązania do kultowej serii SSX. Jednak twórcy starali się zrobić coś więcej: możemy nie tylko poszaleć na desce snowboardowej, ale także poszusować na nartach, polatać z wingsuitem czy pouprawiać paragliding. Jest więc sporo sporotów ekstremalnych.

Steep przenosi nas w Alpy i pozwala uprawiać białe szaleństwo zarówno w ich części włoskiej, austriackiej, francuskiej oraz szwajcarskiej. Obszar gry jest naprawdę duży i otwarty. Początkowo mamy do dyspozycji raptem kilka zjazdów, ale na każdym kroku odblokowujemy kolejne.

Podczas zjazdów i przelotów zdobywamy punkty doświadczenia, dzięki którym nasza postać awansuje na kolejne poziomy, a my otrzymujemy dostęp do kolejnych wydarzeń. Zarabiamy także pieniądze, które możemy przeznaczyć na zakup nowych ubrań, kasków, butów i tak dalej.

W Steep możemy także spędzać czas, przechadzając się po zaśnieżonych stokach i szukając nowych obszarów do szusowania. Nasza postać dysponuje... latarką - używając jej w odpowiednim miejscu i z odpowiedniej odległości (poniżej kilometra), odkrywamy niedostępne wcześniej tereny.

Dowiedz się więcej na temat: Steep

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje