Reklama

Quizeirro Sprawdź swoją wiedzę i zmierz się z innymi. Google Play

Zostań głosem Basement Brawl

​Wielu z was myślało zapewne o pracy w branży, o tym by jego nazwisko mogło się znaleźć na liście płac gry. A czy ktoś z was myślał kiedyś aby stać się częścią samej gry?

Jak zapewne wiecie, firma Bloober Team od dłuższego czasu pracuje nad nową wersją Basement Crawl, która niedługo trafi na rynek pod nazwą "Basement Brawl". Obecnie gra przechodzi proces QA. Nim jednak BB trafi na rynek twórcy chcą was zaprosić do zabawy, która z pewnością będzie niezwykłą przygodą, a w przyszłości może stać się również pasją i sposobem na życie.

Reklama

Społeczność polskich graczy jest dla Bloober Team bardzo ważna, m.in pomaga w kontroli realizacji gry (w trakcie badań focusowych i beta testów), autorzy gry chcą jednak, abyście stali się więcej niż wsparciem nowej wersji - chcą byście stali się częścią gry. Chcą, aby jeden z graczy został głosem polskiego narratora Basement Brawl.

Jeśli więc czujecie się na siłach, lubicie dobrą zabawę, chcecie przeżyć coś niezapomnianego i pozostawić na stałe swój ślad w "Basement Brawl", napiszcie maila pod ten adres.

Zainteresowanym twórcy Basement Brawl potrzebne materiały i więcej szczegółów. Może to właśnie Ty staniesz się upiornym głosem narratora?

Dowiedz się więcej na temat: Basement Brawl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje