Reklama

Zobaczcie 7 minut rozgrywki z odświeżonego System Shocka

​Nightdive Studios wypuściło nowy zwiastun remake'u System Shock i jest to siedmiominutowy materiał z rozgrywki, pozwalający zanurzyć się w grze i jej kultowym świecie.

"Jak możesz rzucić wyzwanie doskonałej, nieśmiertelnej maszynie?" - takie pytanie pojawia się na początku trailera, który prowadzi nas przez sekcję badawczą Stacji Cytadeli w grze. Jeśli zastanawialiście się, jak wygląda ta od dawna rozwijana gra na obecnym etapie, szczególnie jeśli chodzi o jej eksplorację i walkę, to wideo pozwala całkiem nieźle przyjrzeć się tym elementom.

Nightdive całkowicie odświeżyło grę, wprowadzając zupełnie nową oprawę graficzną, zaktualizowane sterowanie, ulepszone hakowanie i odnowioną stację Cytadela ze wszelkiego rodzaju nowymi obszarami i sekretami, które fani serii mogą kojarzyć z klasycznej odsłony.

Reklama

Jak czytamy w opisie, remake System Shock powstaje, aby zaoferować nowemu pokoleniu graczy szansę zmierzenia się z jednym z kultowych wrogów w grach: SHODAN. Warto dodać, że remake powstaje na bazie silnika Unreal Engine 4 i choć może nie ma aspiracji do walki o najładniejszy tytuł obecnej generacji, to jednak prezentuje się całkiem przyzwoicie, a przy okazji twórcom jakoś udało się zachować ducha pierwowzoru.

Deweloper poinformował również, że każdy, kto złoży zamówienie w przedsprzedaży, otrzyma System Shock 2: Enhanced Edition za darmo. System Shock zostanie wydany na PC i Linux za pośrednictwem Steam, GOG i Epic Game Store za 161,99 zł - a nowe demo jest również dostępne za pośrednictwem tych platform. Gra nie ma ustalonej daty premiery, chociaż strona Steam gry wciąż podaje "lato 2021".

Daniel Górecki - ITHardware.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje